taidan sittenkin alkaa

ei tuu mitään muuten mistään
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en ahneudesta osaa sanoa mutta uskon että utelias ihminen ei niin helpolla sairastu dementiaan.
kun on paljon kaikkea kiinnostavaa niin pysyy virkeänä.

Äänestä

Kannattaahan se. Köyhäkin voi varastaa hengen pitimikseen...siis tarpeeseen. Mietin vain tarvitsetko?

Äänestä

äsken kun innostuin ahmimaan 5!! isoa voileipää.

Äänestä

no nyt tuli nälkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ahneeksi kirjoitti:

ei tuu mitään muuten mistään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu