Pedofiiliäiti Anneli Auer rakensi kulissin itselleen

veiterä

Pedofiliasta tuomittu Anneli Auer rakensi kulissikseen perhesivut, jotka huokuivat perhekeskeistä elämäntapaa. Sivuilla on tosin viitteitä seksuaaliseen kieroutuneisuuteen, kuten valokuva Annelin verisestä alapäästä synnytyksessä. Samoin sivuston "huumori" leikittelee usein esimerkiksi kuoleman teemojen kanssa. Omaa pedofiilistä suuntautuneisuttaan hän ei kuitenkaan paljasta näillä sivuilla. Vähän sama kuin homopapit saarnaamassa homoutta vastaan.

4

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ryminää

      Auerilla on kulissit tulleet alas ryminällä, kotimamman kotikin muistutti valokuvien mukaan lähinnä kaatopaikkaa.
      Näin aikoinaan sen synnytysvalokuvan ja ihmettelin kovasti motiivia sen laittamiseen. Tokihan synnytys normaali tapahtuma on, mutta harvempi sitä veristä alapäätään haluaa netissä kaikille esitellä.

      Nyt en enää ihmettele. Kertoo Auerista paljon.

    • ryminää2

      Tämä aloitus taitaa olla väärän aihealueen alla. Saako ylläpito vaihdettua toisaalle?

    • kultapossukerhosta

      Anneli Auerin pedofiilisyys unohdetaan kummallisesti, kun murhaoikeutta käydään. Uskon että Jukka Lahti oli saanut asian selville ja siksi surmatyö.

    • päivi

      Ei kukaan normaali nainen laita kuvaa verisestä alapäästään synnytyksessä julkiseseti nettiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      89
      3308
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      3077
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      433
      2560
    4. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      80
      2353
    5. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      80
      2323
    6. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      96
      2066
    7. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      40
      2006
    8. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1666
    9. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      20
      1663
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      31
      1529
    Aihe