Niin nyt kiroilisin kuin siili. Voisin heittää pari tuolia nurin ja nakata jotain särkyvää seinään..
Mutta koska olen aina ollut KILTTI, niin tyydyn huokaisemaan ja sihahtamaan hampaideni välistä. puristamaan käteni nyrkkiin ja tirskautan pari kyyneltä vuoksesi.
Mielessäni kuitenkin juoksen metsässä pakoon tätä tunnetta niinkauan, kun en enää jaksa, ja niin kauas, etten osaa enään takaisin.
Mutta koska olen aina ollut KILTTI, niin tyydyn huokaisemaan ja sihahtamaan hampaideni välistä. puristamaan käteni nyrkkiin ja tirskautan pari kyyneltä vuoksesi.
Mielessäni kuitenkin juoksen metsässä pakoon tätä tunnetta niinkauan, kun en enää jaksa, ja niin kauas, etten osaa enään takaisin.
Vastaukset 14
Vanhimmat
https://www.youtube.com/watch?v=xRBZ-LpLZqY
Ota iisisti muru.
Mitä Mitä, Kaikkihan olet tehnyt itse- myös kaikki ne loukkaukset hänelle. Katsos jos olisit ollut oikeasti hänen et olisi luullut että hän tekisi sinulle sellaista. Sä luuloillasi teit hänet surulliseksi ja hän hajosi. Ja nyt sinulla on mahdollisuus tulla tänne.
Mitä Mitä !! en ole edes puhunut hänelle ! Mitkä loukkaukset. Ikkäväänihän minä huudan..
No mistäs nyt tällainen tunteenpurkaus?
Hei haloo. Älä leiki vihaista, kun halusit itsekkin tehdä toimintasi jollain tasolla oikeutetuksi. Jonkunhan täytyi olla sinulle se syypää. Mä vain autoin sinua alusta asti. Jo alussa vaklasin sinun tavarat ja puhelimem. Tiesin sinusta kaiken ja olin aika hyvä järjestelemään. Heh. Kyllä sä tiesit ja hyväksyit sen. Luin ne sinun kirjeesi ja jokaisen teksti viestin ja vaikka olin muka avuton niin osasin. Tätähän sä halusit.
Syypää !! Mihin ? Mitkä kirjeet.. Älä viitsi !!
Niin ei ollut minulle tämä..Mitähän sinullekkin on tapahtunut, voi pahus meitä kaikkia täällä :O!!
https://www.youtube.com/watch?v=OiWcmzUZtcs
Eikä edes yhtään helpottanut tämäkään purkaus eikä ketju. Nyt lähtee menee hämärän rajamaille....
Teen kohta jotain hullua.
kiipeänkö kuuseen. Neulasten pistely voisi vähän helpottaa. tai söisinkö jotain pahaa. Sitruunan kuorineen. Pakko kohta tehdä jotain niin päätöntä, että saan helpotusta !!
Halooo. Väitätkö ettet tajunnut milloin minä astuin asemiin. Vain tekstiviestejä. En olisi voinut puhua kun olisit kuullut että... Niin en ollut edes aikuinen---aluksi
https://www.youtube.com/watch?v=ecGowMpp5iE
väitän. ei ole ollut mitään tekstiviestejä. Olen Väärä ihminen
Eikö olisi paljon rakentavampaa ottaa vaikka häneen yhteyttä, sen sijaan että syöt sitruunaa tai hajoitat paiikkoja? Jos juokset häntä mielessäsi pakoon niin mitä hänen pitäisi tehdä, juosta perässä. Joskus tuntuu että täällä olevat ihmiset haluavat rypeä tässä ikävän tunteessa eivät kohdata ikävöinnin kohdettaan.
Hänen ei pitäisi tehdä mitään. Hän ei saa koskaan tietää..varattu