Luistaa liiankin hyvin

Märkäneito

Elikkäs olen nuorinaisen alku ja minulla toistaiseksi ollut vain yksi seksikumppani.harrastamme seksiä säännöllisesti vaikka emme ainakaan vielä seurustele.
Kuitenkin, eli seksi tuntuu äärettömän hyvältä sen ensimmäiset 5 min sen jälkeen tuntuu että Kostun liikaa ja tunto jotenkin vähenee:(
Onko ihan normaalia? Mikä auttaisi liialliseen kostumiseen?
En osaa hyvän alun jälkeen enään rentoutua kun mietin että tuntuuko miehestä miltään:(
En tiedä, onko minulla siis löysä alapää vai mistä kyse. Ainakin kun laittaa yhdenkin sormen sisään niin kiristää koko matkalta ja ei ole helppo saada sisään..tuntuu että se liika kostumiseen on ongema..

16

1214

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siiselikkö

      ;)

    • Aivan normaalia

      kostumista, parempi kostea,kun kuiva korppu.

    • Huono pito

      Kostee pitää olla, mitä enempi sitä parempi ja miehestä tuntuu hyvältä ;-)

      t. Mies liukkailla

    • kostu vaan

      Ei voi kostua liikaa. Miehestä tuntuu aivan taivaalliselta, kun nainen on läpimärkä.

    • tiukan perässä

      Kosteus on hyvä, mutta mitä kosteampi, sitä tiukempi tulisi olla. Erittäin kostea ja erittäin, korostan, ERITTÄIN tiukka on paras yhdistelmä. Saa sitä tietysti olla erittäin tiukka ilman kosteuttakin, sillä onhan liukkarit keksitty.

      Mutta jos on vähänkään löysä ja sitten erittäin kostea...nouuuuu. Ei sellainen tunnu oikein miltään :/

      • Knulle NyTorsk

        Pienimunaisten ininää... koskaan ei oo tullu liian iso tai liukas vastaan, ja kuivatkin on luomusti ilman liukkareita kostutettu - ainoot kerrat kun on hommat menny pieleen on ollu liian pienipaikkaset pimut - toi paikkojen repiminen ei oo koskaan ollu mun juttu.

        Siis torikauhu ei oo koskaan vaivannu, mut onneks ei oo tarvinnu liian usein kärsiä ahtaan paikan kammostakaan!


    • Mä-mä-mä-mä-märkää

      Kannattaa kokeilla eri asentoja? Ja voithan nyt kysyy et tuntuuko se hänestä miltä?

      Mulla on myös "ongelmana" kosteus, valun reisille asti jos edes ajattelen tuhmia..
      Ei se välttämättä tiukkuuteen vaikuta, mun miehen on pakko käyttää kortsua ettei se laukea liian äkkiä, oon kuulemma liian tiukka ;)

    • hierasa siihen

      tatin nokkaan pihkaa ei lihasauva lipsu

    • mr.69

      oli oikein kivaa kun mimmillä valu, ainoo et patjassa oli läikkiä.. tosi homma märkä mirri kiihottaa. ei ole pieniä munia, on vaan löysiä pilluja :) vaiko toisinpäin. mulla on ihan normaalikokonen enkä ole löysiä pimppejä tavannu kun harvoin. tosin ei ole kyllä ollu usein kovin kuiviakaan. onneks ei tarvi inistä..

    • Luistaa?

      Onko ihan normaalia?
      Eihän se normaalia vaan normaalia parempaa.
      Eikä kosteudessasi mitään vikaa, päinvastoin. Se on hieno asia.

      Mikä auttaisi liialliseen kostumiseen?
      Ei sinulla ole liiallista kostumista vaan kokematon mies joka ”paranee“ kun kokemusta (kestävyyttä) karttuu.

      Laatua saat paljon lisää treenaamalla (ja käyttämällä) pc-lihaksia.

    • kiima

      Voi kuule, mä olen "jo" 29-vuotias, ja tulen erittäin märäksi heti kun seksiä on vähänkään tiedossa. Olen läpimärkä jo ennen kuin saadaan miehen kanssa edes vaatteita pois päältä. Minua tämä häiritsee runsaasti, vaikka seksikumppanit ovatkin sanoneet, että se on vain hyvä juttu, että nainen on märkä.. Mutta kyllä sitä silti vaan miettii, että tuntuuko se miehestä miltään panna, kun ***** on ihan super-märkä.. En mä tiedä mitä mä tälle mun mun nopealle ja voimakkaalle kiihoittumiselleni voisin tehdä, en nyt ainakaan vielä ole lääkäriltä käyny kysymässä, että mitä voisi tehdä. Taitaa olla niin, että seksiä varten on keksitty varsin monia lääkkeitä ja hoitokeinoja, mutta liukkauteen ei taida olla hoitomuotoa. Näin nykyisenä sinkkuna sitä vaan miettii, että uskaltaako sitä edes päästä himojaan täysille kenenkään miehen kanssa, kun kostun siis ihan oikeasti ihan älyttömästi.. :(

      • tjmummmmtt

        Supermärkä ei kyl tunnu juuri miltään, valitettavasti. Mut onneks on suikkari.


      • Minusta on kyllä hyvää jos on märkää, jos vielä saa sitä nuolla!


    • guubbaa

      Joku yrittää matkia elikkämiehen aloitusta, mut ei onnistu.

    • Seonhyvä

      No oli pakko kommentoida tähän.
      Itse kastun myös todella herkästi ja todella runsaasti.
      Parikymppisenä ( nyt 33 ) kuvittelin minäkin olevani löysä, vaikka saman tunteen sain kokea sormeni kanssa, hyvä että sisääni sain työnnettyä. Ajattelin myös, että en tunnu miehestä miltään, kun olen niin märkä.
      Olen kuitenkin oppinut tässä vuosien varrella, että yleisesti ottaen miehet todellakin pitävät kun pillu on oikeasti märkä. Mitä märempi, sen parempi. Olen oppinut myös sen, että pilluni on todella tiukka ja tosiaankin miesten mieleen.
      Ole siis onnellinen nuori nainen siitä, että kastut reilusti ja sinulla on tiukka pillu.
      Omaksi ja tulevan ( tulevien ) partnereidesi iloksi kannattaa treenailla vielä lihaksia säännöllisesti. Geishakuulat ovat oivallinen apuväline tähän.
      Saavat miehesi nauttia ihanasta tiukasta ja märästä pillusta. ;)

      • ei sulla vittua ole

        Olet näppylänaamainen nörttipoika.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      71
      3293
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      25
      3013
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2902
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2708
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2578
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2560
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      54
      2339
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      2221
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2108
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2092
    Aihe