Kirjota tähän ku toi toinen juttu meni ihan sekasin.
rosita 26v
jeeeeeeno88
49202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
Joo niin meni kun tää meidän linja on niin kuuma.Nauraa.
Nauraaaa.. mitähän ihmiset aattelee noh ompahan ainaki ihmisillä luettavaa ja ihmeteltävää
Aatelkoot mitä aattelevat.Mä ainakin ajattelen sua.
Säkin oot mun ajatuksissa rosita
Haluan rosita sut mun omaks
Sinun ihosi tuoksu koskaan unohdu ei.Saat kyllä tiedät sen.
Mistä mie tiijän varmaks että se oot oikeesti sinä ketä siel kirjottaaa
Ihan samoin että oletko sä se Allu ? Mä olen kyllä ihan sitä mitä olen kertonu.Ihan pakko kysyä onko sulla Muhoksella sukulaisii?
On sukulaisia joo. Mitennii
Kysyn minäkin, miten sulla ei oo miestä jos kerta oot näin huippu hyvän olonen ja näkönen nainen?
Ei.oo oikianlaista löytynyt ja kaikki kunnolliset varattu.Mä tunnen Muhokselta muutamat ihmiset.
Tässä on sulle oikia mies. Mä haluaisin itelleni komian ja hyvän akan ja alkaa elämään ihan oikeeta kunnon elämää.
Olisikko sä valmis muuttaan Helsingistä.pois ? Ihan kysyn.muuten vaan
Ihan varmasti olisin. Tää helsinki on ihan hullu paikka. Nauraa. Tekis hyvää muuttaa poijes
No täällä on rauhallista väjän liiankin mutta jos maailman humuun haluaan autolla pääsee.Asuin Helsingissäkin kyllä tuossa jonkin aikaa mutta ei ole mun paikkani.Sitten Kuusamossa asuin ja nyt täällä Joensuun liepeillä.Viihyn täällä joten tule sinäkin tänne.
Nii mä tulenkin varmaanki ens viikolla tai sitten viikonloppuna, sitten tehää jotakin mitä sä haluat!
Nähäänkä sitten jo puolivälissä matklaa ? Jos ajan vastaan.
No mulla ei ole kun aikaa että mä voin ajaa ihan sinne asti tai sitten ajat johonkin vastaan. Eihän sen oo oikeestaan mitään väliä
Mutta sun mökille mä haluan tulla yöksi tai kahdeksi. Nauraaa pakko päästä sun viereen
Tietenkin.Haluun sua ja sut tänne.
Taitaapi jäädä yöunet vähiin. Nauraa sun pitää nukkua hyvin ennenku tuun että jaksat ;-)
Mä jaksan kyllä nauraa mutta mites on sun laitas kato olen hyvin vaativa.Kohta menee.silmät kii.
Musta tuntuu että oot hyvin tyytyväinen. Nauraaa. Käy nukkumaan onhan kelloki jo paljon
Olen tyytyväinen mutta sitten vielä tyytyväisempi kun saan sua.Sut.Nyt yöt alan nukkumahan.
Meikäläinen kyllä antaa ;) Kauniita unia nuku hyvin
Mun oma olet.
Allulle.Oot niin mun mielessä.Nyt lähen kylile hoitelemaan asijoita.Olet niin vahvasti mun ajatuksissa.Kuten.Raikkukin laulaa Moi Moi .....
Olet myös mielessäni. Ollaanhan yhteydessä.. Tahdon sua niiiiiiiiiin..
Mäkin haluun sua ! Ja näkyy joitain ottavan päähän tää meidän viestittely? Nauraa.Syön sut kun nähään ja tiijät sen.
Nauraaaaaa niin näyttää ottavan. Rosita sulla on vapaat kädet!
Tiijäkkö että täällä pohjoiskarjalassa on ne kimioimmat kaaleet hajaa ! Ja Helsingissä komijat miehet.Nauraa.
Nauraaa näin se menee. Mitä teet?
En ihmeempiä tässä mökillä vaan olen.En tiedä miten osaan vaihtaa tuon sähkäpostiosotteen.Mä en katsos pääse edes lukeen nyt sähköposteja kun salasanaa en muista.Sen kautta ois sulle num voinu laittaa siis facen mutta en pääse sinnekkä nyt mä kyllä kokeilin.Tänne en enää num laita.Kyllä mun serkku laulaa rankan hyvin justiin kuuntelen.Tule saunaan illalla.
Niin ei tänne kannata numeroita laittaakkaan.. Sauna kuulostaa erittäin hyvältä. Ainakin sun kanssa.. yritä tehä uus sähköposti?
Mitä kirjotitkin se ei mäy ? En tiijä miksi
Joo ja muuta kivaa:-) Tiijät kyllä.Onko sulla videoita youtubes jossa laulat ? Mä käyn nyt saunassa sitten kun tuut mennään yhdessä.Peset mut ja mä sut.Sitten syön sut.Nauraa.Olet niin vahvasti mun mielessä.Älä katoa multa.Palaan myöhemmin.
Nauraaa. Tehdään näin ja sinä olet myös mun mielessä paljon! Lupaan etten häviä sinulta
On se vaan niin hienoa löytää etsimänsä:-) Hänet jota ilman ei voi elää :-) Kai hän jossain tuntee ikävää ..:-) En etsi häntä jonka kanssa voin elää vaan häntä jota ilman en mä voi elää.Mahtava kappale Bollström Raikku laulaa suoraan sydämeen.Ja ajattelen sua Allu .
Mä oon löytäny etsimäni. En malta odottaa että nähään. Että pääset syömään mut. Nauraa
Syön sut oikein hitaasti silleen kyllä tiiät en viiti tänne ihan kirjottaa kaikkee.Et.vastannu siihin yhteen.Jos et saa autoos kuntoon hajen sut.Nauraa.
Ai mihin en vastannu? Kyllä luulen että saan auton kuntoon. Rakas miten ootan että pääsen sinne. En oo aatellu muuta kun sinua tässä tänään ja eilen...
Siihin onko sulla youtubessa laulu videoita.Säkin olet ollu mun ajatuksissa koko ajan.
Ei oo videoita. Ainakaa ite en oo laittanu.. miten löyvän sun laulut?
Eikö joku mukamas tietävä ole jo senkin tänne sivulle jonnekkin kertonut.Kolme videoo vain on mulla siellä ei enempää.Kato haulla kaaleet rakkaustarina ei viiti kaikkia tänne kirjotella mitä haluis kun liikaa silmijä.
Mut eikö niissä laula sun sisko? Nii täällä uteliaat kyttää meijän juttuja. Nauraa.. mitä haluaisit sitten kysyä tai sanoa
Siskon videoita on myös youtubes.En mä tänne viiti kaikkija kirjotella mitä mielessä olis.Onko sulla veli joka asuu myös tuolla Muhoksella ?
Nii.i siitä tää on aika huono paikka viestitellä.. ei kehtaa kirjottaa kaikkee mitä mielessä olis.. nauraaa. Ei oo veljee siellå
Mut eikö noissa laula sun sisko? Nauraa.. nii täällä ihmiset kyttää meijän jittuja.. mitä sää sit haluaisit sanoa
Mut eikö niissä laula sun sisko? Niiiiiii täällä liikaa uteliaita. Nauraa