nainen

on ikävä. kumpa sinusta kuulisin vielä.
5142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä se kuuleminen auttaa, jos kaikki on jo sanottu ja tehty eikä jutusta mitään tullut.

Äänestä
  • kuuleminen auttaa silloin jos ei kaikkea ole sanottu ja tehty...
    miten tsun juttus päätty?

    Äänestä

Et tuu kuulee musta enää sanallakaa

Äänestä
  • miksi en?

    Äänestä

Ketäköhän naista kaipaat...Onko blondi vai brunette? Meillä olisi ollut kaikki mahdollisuudet, mutta tätähän tämä on. Näinhän tämä aina menee. Ei kukaan koskaan kuitenkaan halua kohdata toista sellaisenaan. Aina kaivataan jotain mystistä satuolentoa vuosikymmenien takaa tai aina on nurkan takana joku parempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sami... kirjoitti:

on ikävä. kumpa sinusta kuulisin vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu