Parhaat asukkaat

Parhaat asukkaat ja paras kausi mielestäni oli 2010 sen jälkeen ei ole kiinnostavia bb kausia ollut.Eetu ja Elisabetti ja muut siltä kaudelta jäivät mieleen.
Siinä kaudessa oli tositoimintaa ja huumoria.
Parhaasta bb kaudesta voisi järjestää jonkinlaisen äänestyksen, tai kilpailunkin.
Nähtäisiin mistä katsojat on tykänneet eniten.
999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ton lissun mä muistan mut en nyt heti eetua.kyl se ihan eka bb saattoi olla paras. olihan siinä uutuudenviehätystä. Perttu oli ihana ja se aito Tiina myös. Haluaisin nähdä tiinaa.Bb ohjelmista mieleen on jääneet myös: Antti(ekasta), Kätlin, Kadi, Stefan ja moni muu joiiden nimiä en äkkiseltään muista.

Äänestä
  • Andy, Esa A., Marika, Sari, Mikael ja Kadi. Ja se turkulainen "virpoja", jonka nimeä en muista.

    Äänestä

  • Parhaat asukkaat: kirjoitti:

    Andy, Esa A., Marika, Sari, Mikael ja Kadi. Ja se turkulainen "virpoja", jonka nimeä en muista.

    Kaki virpoi.

    Äänestä

  • Kakittiki kirjoitti:

    Kaki virpoi.

    Kiitoksia muistini virkistämisestä! :)

    Äänestä

Mustakin se eka kerta on ollut paras. Sen jälkeen on tullut typeriä muutoksia formaattiin ja liian julkisuudenkipeitä "mä teen mitä vaan" -ihmisiä.

Äänestä
  • Näistä menneiden kausien mieliinjäävistä asukkaista voisi katsojaäänestyksellä koota ensivuodeksi asukkaat taloon.Valittaisiin parhaat tyypit joka kaudelta.Tosin voittajat pitää jättää pois tästä porukasta.
    Kerta riittää bb voittajille.Mutta on niitä muitakin asukkaita, jotka ovat jääneet katsojien mieliin.
    Jotkut heistä ei tosin ehkä haluaisi uusia tätä kokemusta.Mutta jospa yleisönpyynnöstä vielä kerran heltyisivät kisaan mukaan.Tästä voisi tulla hauskaa.

    Äänestä

Tähän menessä Andy on paras asukak kautta aikain

Äänestä
  • Siinä oikeestaan parhaat. Muita hyviä Nino, Kadi, Esa A., Sari, Mira ja Paavo-koira.

    Äänestä

Tähäm menessä 19/9-2013 ANDY PARAS

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikimuistoinen 2010 kirjoitti:

Parhaat asukkaat ja paras kausi mielestäni oli 2010 sen jälkeen ei ole kiinnostavia bb kausia ollut.Eetu ja Elisabetti ja muut siltä kaudelta jäivät mieleen.
Siinä kaudessa oli tositoimintaa ja huumoria.
Parhaasta bb kaudesta voisi järjestää jonkinlaisen äänestyksen, tai kilpailunkin.
Nähtäisiin mistä katsojat on tykänneet eniten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu