eli oon tyttö jota häiritsee yks poika :D melkein joka kerta ku nähdään se poika kattoo silmiin ja mä sitä mutta lopulta käännän pään pois ;) tarkottaako pitkät katseet kiinnostusta vai jotain muuta? me ei tunneta, pari kertaa puhuttu fb ja oli ihan kiva ja hauska.. pojat, jos katotte silmiin mitä tarkoitatte sillä?
tarkottaako pitkät katseet mtn?
disturbing
11187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
mene kysymään jos haluat tietää, ihan turha sitä on arvailla kun se voi tarkoittaa about tuhatta eri asiaa
Itse luulisin että olisi kiinnostunut.Kysy pojalta fb:ssä sittenhän sen tietää
Kyllä pitkät katseet jonkin sortin kiinnostusta meinaa, varsinkin jos sitä sattuu usein. Miten syvällistä kiinnostus on, siitä kannattaa ottaa selvää jos itse kiinnostaa (ottaa selvää).
Kylläpä se omalla kohalla tarkoittaa ihatumisista ;)
KYLLÄ se tarkottaa ihastumista mul ainaki tarkotti!! ja lifemocker häivy jo !! kukaa ei kaipaa sua
ei katseista voi mitään päätellä.
sä voit toki ARVUUTELLA, mutta mitään tietoa se ei ole
joo o ainakin ite ku olin ihastunu joskus 8:lla yhtee tyttöö nii joka pvä ku näin sen nii mahd. pitkää kattelin silmiin ym. ;)
tsemiä, käy ihmeessä nappaamassa se heppu ennen ku karkaa...
menee jo, älä viivyttele!!
niiin, ihmiset katsovat toisiaan, ei se vielä välttämättä mitään merkitse.
vain se on osoitus kiinnostuksesta kun toinen hakeutuu seuraasi/juttelemaan sinulle
Mulla on sama homma yhen erittäin söpön bruneten kans ;) itse poikana voin sanoa, että olen häneen ihastunut ja osoitan sen katsomalla häntä, sekä lörpöttelemällä tälle fb:ssä. Onnea ja menestystä! Mee vaikka juttelee pojalle.
"osoitan sen katsomalla häntä"
aika perkeleen huono tapa osoittaa sitä, kun toinen ei voi sun ajatuksia lukea
On se nyt parempi kuin varpaiden tuijottelu. Kiinnittää tytön huomion.