päätä särkee

Tuu halaamaan tää kipu pois :'(
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla tähän auttais ehkä jonkin sortin kipupiikki. Eipä o muistissa näin kovaa särkyä. Ja oikea piikki, ei "piikki".

Van kyllä muakin se halauskin auttais.

Me kaks kipeää, halittaisko toisiamme? Sama se nyt näin virtuaalisesti.. näin reaalissa halailen vain tärkeitä.

Äänestä
  • *hali*

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    *hali*

    Helpotti :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koskoopi kirjoitti:

Tuu halaamaan tää kipu pois :'(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu