rahaa saat näinkin!

http://www.cybcity.com/pkmyy
toi on siis totta, ei mikään vitsi. tiedän pari ketä varmasti on tehny rahaa jo huomattavan määrän.. siis ainakin meidän mittakaavassa kun on aina perse auki :(
83220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miten helvetissä toi voi olla mahdollista? Kuulostaa huijaukselta...tosin erittäin sairaalta sellaiselta....kaikkea sitä kuulee, ei voi muuta sanoa!

Äänestä

kävin sillä "rahanteko" sivulla tsekkaamassa homman. ensin nauroin itseni kipeäksi,sitten minut valtasi inho. kuka on niin sairas että myy omia likaisia pikkuhousuja jollekkin perverssille,saati sitten että haluaa niitä!? perverssi miettii muutaman "ostoksen" jälkeen että tuleepa kalliiksi,päättää saada haluamansa ilmaiseksi ja etsii tyttöjä kadulta. mitä jos ne p-housut ei enää riitäkkään? te jotka myytte housujanne ja provosoitte perverssejä, HÄVETKÄÄ!!!

Äänestä

Olikos se satu Hassi joka puhui et oli opiskeluaikana huorannut, kun ei rahat muuten riittäneet, siis joskus vuosia vuosia sitten.

Ja nyt on opintotuet vielä pienempiä, et kuinka moni totakin oikeasti tekee.

On ser kiva kun pitää olla menmestyvä ja lukea itelleen hyvä ammatti ja samaan aikaan myydä anonyymisti persettä.

Äänestä
  • Jos lähtee huoran hommiin, niin sitä yleensä niihin myös jää. Kukapa jaksaa enää opiskella huomattuaan tienaavansa neljässä päivässä saman kuin keskivertolääkäri tai -juristi tienaa kuukaudessa. Eli enpä usko, että monikaan opiskelija harjoittaa prostituoidun ammattia.

    Äänestä

Mielestäni tuosta on aivan turha hikeentyä, jos joku päättää laittaa likaiset, rikkinäiset pikkuhousut myyntiin. Ainakin pääsee niistä eroon! Eikä niitä kuvia alapäästään ole mikään pakko lähettää housujen mukana, ja anonyyminähän tuossa kaupankäynnissä pysyy..

Äänestä

Laitoin juuri viime viikolla ensimmäiset pikkarini tähän "firmaan" ja kyllä iihan oikeastikin minulle tuli kymmeniä euroja tilille rahaa. Mietityttää vaan, että jäänköhän oikeasti täysin nimettömäksi. Tuntuu erittäin luotettavalta systeemiltä. Kaikki uskaliaat ja rahanpuutteessa olevat mukaan vaan.

Äänestä
  • Sanoo sivuille linkin heittänyt kaveri, joka aloitti keskustelun jota on eri nimimerkeillä sitten muunnellut haluamansalaiseksi. Sitten jokkut typerykset lähettää tälle kaverille housujaan.

    Voivoi...minä tiedän helpompiakin tapoja tienata rahaa, ei tarvitse kävellä likaisissa alushousuissa jotta joku anonyymi pervo saisi haistella niitä.

    Todellakin housut lähtevät täydellisen anonyymiin osoitteeseen. Kaveri saa housuja suuret määrät kun jokainen koittaa sen kerran mitä tapahtuu, ja sitten tuossa on vielä porkkanana tuo 10e:n lisä kuvasta. Jos rahoja ei tulekkaan niin mitä teet? Et voi tehdä yhtään mitään. Toteat että noh, tulipa kokeiltua ja saman toteaa sata muuta. Pervo on 7. taivaassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heli kirjoitti:

http://www.cybcity.com/pkmyy
toi on siis totta, ei mikään vitsi. tiedän pari ketä varmasti on tehny rahaa jo huomattavan määrän.. siis ainakin meidän mittakaavassa kun on aina perse auki :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu