Olen kohta 20 vuotta täyttävä nuori nainen Helsingistä ja kaipailen kipeästi jotain työtä opiskelun rinnalle. Tällä hetkellä pystyn maksamaan vuokran juuri ja juuri, mutta muuhun ei rahaa sitten jääkään. Työkokemuksen puutteesta huolimatta olen reipas ja luotettava työntekijä.
Työn löytäminen on todella hankalaa joten vinkkejä mistä kannattaisi etsiä tai jos jollain on mielessä jotakin? Olisin erittäin kiitollinen kaikesta avusta.
19 v opiskelija etsii kipeästi töitä!
16
1333
Vastaukset
Laittaisitko sähköpostiosoitteesi tai minulle sähköpostia: [email protected]
- J W
Laita yhteystiotosi [email protected]
- tytsy psilasta
älä vastaa huijareita.
Opiskelijatyttö93 .Ota yhteyttä [email protected] niin voin auttaa sinua.
- milla vaan
älä vastaa! tällä ei ole aikomus maksaa. haluaa ilmaiseksi!!!!!!!!!!
- Työtätarjolla
Hei. Etsimme bisnekseemme iloisia ja ulospäinsuuntautuneita ihmisiä.
Meillä on tarjota itsenäinen työ luotettavassa 35v. perheyrityksessä, jonka luottoluokitus on AAA, liikevaihto noin 3 miljardia€. Koulutusta ja muuta apua työtekemiseen annetaan jatkuvasti. Meillä työskentelee jo useita nuoria opiskelijoita jotka ovat menestyksekkäästi pystyneet hoitamaan työnsä opiskelujen ohella. Jos kiinnostaa laitappa yhteystietojasi meille niin kerromme lisää.
S-postit: [email protected] tai [email protected]- Pyramidihuij!!
Huoh! Verkostomarkkinoijat ovat kuin sakaalit täällä haistamassa verta..
- hullucatti
Hei. joko olet saanut töitä? Minä etsin henkilökohtaista avustajaa yhtenä päivänä viikossa n.5 t. Yhteensä 20 t. kk. Työ olisi arkipäivänä sopimuksen mukaan n. klo 10 ja 17 välillä. Työhön kuuluu kaikenlaiset kotiyöt ja asiointi.
Tuntipalka on 10 €.
Liikun pyörätuolilla ja minulla on kissoja.
Työpaikka on Helsingissä.
s.posti [email protected] - Westend C
VIP Personal Asistant
Jos olet rento, avoin, sosiaalinen ja aikaan saava mimmi, tarviit sosiaalista unelmaduunia. jossa voi vaikuttaa duuniaikoihisi. jossa sinulla ei oon espoon paskin pomo. ja ajatus assarin toimesta jopa kiinnostaa. Laita PERSOONALLINEN hakemus! Sä et haluu myydä lehtiä, vaihtaa vaippoja, siivota lihatiskiä, kerätä tuoppeja tai olla sivan kassa, tässä sulle onelma duuni.
Etsitään aktiivista, sosiaalista, vähemmän nipoa, ”sporttista”, aivan ihanaa ikiroudan sulattavaa assaria. Kokemuksesta elämästä etua. Kielitaito välttämätön. Hyvä kirjoitus taito toivottu, kyky reakoida ja joustaa tilanteissa ehdoton.
Outo ja Reilu huumori auttaa työstä selviytymisessä.
Työpaikka sijaitsee Espoon kilossa ja pk-seudulla.
Valmius matkustamiseen joitain kertoja vuodessa.
Palkkaus sopimuksen mukaan.
Työ aika 0-44 Tuntia viikko
Työ alkaa sop. mukaan tai 2.1.2014
westend confidence
[email protected] - arta
Hei!
Ota pian yhteyttä, mulla olis sulla hyvä työtarjous! ;) Laittele postii, niin kerron lisää..
[email protected] Hei,
minulla olisi töitä josta saa hyvin lisäansioita ja voit tehdä silloin kun itsellesi sopii.
laita viestiä [email protected]- jibzu
jopa 15% provikkapalkka!!!!!
http://www.mol.fi/tyopaikat/tyopaikkatiedotus/haku/hae.htm?lang=fi&hakusana=mediafin - huumoriarespect
Hauska viesti toi 3 miljardin euron perheyritys etsii työntekijöitä suomi24:stä gmail-osoitteella. Suomessa on noin 20 yritystä, joiden liikevaihto on tota luokkaa. Herlinitkö siellä etsivät työvoimaa?
Heippa! Jos tahdot mukavan työn jonka voit sovittaa koulusi mukaan niin laitappas sähköpostia :) [email protected]
- tonia1
Moi etsin henkilökoht avustajaa soitatko num 0445631982
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24345306Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy18510838Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 331563
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500