Nyt alkaa taas etääntymisvaihe vai? Ihmettelen asennettasi, mutta toisaalta en sille ennenkään ole mitäänvoinut niin miksipä nytkään voisin. Ei sinun kanssa kukaan eikä mikään kilpaile. Voit nyt kietoutua vaikka omiin ajatuskiemuroihisi "entäpä jos, sitkun,mutkun, vanhempi, nuorempi jne jne jne". Lopetan tämän sooloilun nyt taas joksikin aikaa. Tiedät mistä minut löydät!
Jääräpäälle
meenyksinnukkumaan
32354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
?????
Minullapas pussuttaa Sulotar viekussa
niin!
Suukottaa Sulotarta :)
Sulotar on, siis jos ei ole kissa? Mä olen kanssa harkinnut jotain pientä koiraa tai kissaa itelleni.
Älä hauku Sulotartani elukaksi. Rakas tyttäreni!
Tuota en ihan heti usko. Koirana olen pitänyt ja olettanut olevan joku pieni puudeli. :)
olen ajatellut, että piskihän se on. Mutta voihan piskejäkin tyttärinä pitää.
Joka kerta on hänellä ollut joku nainen vierellä.
no minkäs sille voi.
Jos oli mulle niin ei ole alkanut. Ja sinähän se meistä se suurempi jäärä tunnut olevan. Mitä voin tehdä? Kerropa se. Nyt nukkumaan, pakko ainakin yrittää
mä kyllä saan yhteyden kaikkin livenä. Ai niin mä olenkin olemassa, oikeesti
En kelvannut koska
hyvää yötä
SÄÄ SE JÄÄRÄPÄÄ OOT KU ET USKALLA MULLE SOITTAA EES MÄÄ OON KATTELLU SUN TOUHUJAS JO AIKA KAUAN ETKÄ SÄÄ TIÄRÄ MITÄ TAI KETÄ HALUUT LOPPUJENLOPUKS
pidä suusi kiinni
Mistä sinut löytää
no menen vielä kurkkaan faceni. Hyvää yötä ja kauniita kuvia----kullasta
Ei oo facea ja katinkulta on kultani
http://www.youtube.com/watch?v=lnopGZAoTzc
https://www.youtube.com/watch?v=2fPpV5QmMKU
tekisit, hänen tilassaan?
tekisin jotain.
sitten luulet tuntevasi hänet? tietäisitkö hänen elämästään, mitä se todellisuudessa on ja millaista on elää sitä? luuletko, että hänellä olisi oikeasti yhtään mitään annettavaa?
Voihan paukku*
http://www.youtube.com/watch?v=10wPRLO0h2c
jos sinun yhteytesi häneen on tässä, anonyymissä viestissä. Kukaan meistä täällä ei voi tietää mistä sinut löytää.
läheisyyttä, mitä olet puhunut hänelle kasvokkain ? Meni ehkä vähän ilkeilyn puolelle.
Mutkunmutkun... Muistatko ku puhuttiin siitä, että on vaikee sanoo ekana et ikävöi, ku se saattaa olla ykspuolista. No se pätee kaikkeen puhumiseen. Etäännyn -etten lähenny yksikseni. Mä pelkään tunnetta niskaotteesta ja jos et vastaakkaan mihinkään tunteeseen, tarpeeseen tai ihastumiseen, ni pudotus on mulle aika korkeelta.. Lopettaisit ne väärin ajotetut kysymykset ja kertoisit joskus ite omista fiiliksistä :) Kiukkuun ku kiukkuun, semmoi mä oon! Kyllä mä mielummin sun kanssa niihin ajatuksiin kietoutuisin, ku keskenäni.
Hänen asenne riippuu sinun käytöksestä.
m >n vai n >m ?
käsityksen että joku tai mikään kilpailee hänen kanssaan? Sillon lienee sulla peiliinkatsomista. Älä ainakaan syyttele.
Kuka on saanut sellaisen käsityksen,puolisoko