Millä tämä selittyy?

http://aijaa.com/XknJp1
http://aijaa.com/pK8I9G

Sama viesti, mutta etusivulla näkyy nimimerkki olevan anonymous?
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älykääpiön satuilua linux hihhulien hartaushuoneelta ja entinen asukas Niuhanniemeltä !

Äänestä

Mutta miksi siinä etusivulla oli eri nimimerkki, kuin varsinaisella sivulla - nyt jo toki korjattu?

Äänestä

Kuka manipuloi näitä sivuja? Tuossa on selvät todisteet!

Äänestä

Vaikea sanoa näin äkkiä, mutta näyttäisi näin alustavasti olevan tubuttimen aikaansaamia tuhoja!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

http://aijaa.com/XknJp1
http://aijaa.com/pK8I9G

Sama viesti, mutta etusivulla näkyy nimimerkki olevan anonymous?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu