Ihmissuhteeni katkeavat aina : ( Olen tosi surullinen. Olen nelikymppinen ja asun yksin. Olen aika yksinäinenkin. Työssäkin aika rankkaa ollut ja todennäköisesti muutoksia tulossa? Olisiko eräästä luonnonjutusta minulle kivaksi harrastukseksi? Mitä tulevaan tulossa? Kiitos jos vastaat.
Mama
marketta4
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hei älä ole surullinen kuule olleskaan, katsos ihmissuhteet ei ole yksikaistainen tie. Olet vielä nuori ja viriili, et sinä rakas ystävä yksin tule jäämään vaikka välillä surettaisikin.
Työelämässä on kaikilla nyt kuumat paikat, tilanne on se mikä on, muutoksia tottakai luvassa mutta niitä ei sinun kannata etukäteen jännittää. Luontoon liittyvä asia hieno ja kerrassaan loistava idea.
Kiitos Mama. Surettaa ihmisten (ihmissuhteissa) ilkeys. Ymmärrän, että niin kauan koetellaan, kun asetan ehdot ja ymmärrän oman arvoni. Mutta kuitenkin... Näetkö tuohon harrastukseen mitä tulevaksi? Kiitos jos vielä kurkkaat.