Idioottit ostavat huoneen kerrallaan

Itse ostin heti OK-talon ja valkoisen maasturin.
474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

miten maasturi liittyy omakotiasumiseen?
Suurimmalla osalla on varmari-autot, mutta kai haluat vähän näyttää naapurustolle, että sitimaasturi..

Äänestä

kunnes heräsit leirintäalueelta kaben kaasun katkuun?

Äänestä

Itse työnantajana en palkkaa ok-asujia, koska etä ja sairaslomapäiviä on liikaa. Jos tulevat töihin niin tulevat myöhässä töihin ja/tai lähtevät liian aikaisin kotiin.

Äänestä

Ei sun kuule tarvi palkata yhtäään ketään, me OK-asukit olemme jo jo hyvin palkatuissa töissä. Miten muuten luulit meidän lukaalimme hankkineet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prumprum kirjoitti:

Itse ostin heti OK-talon ja valkoisen maasturin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu