En tiedä mikä minuun meni olimme kavereiden kanssa silloin 14 vuotiaita kun tein sen. Olimme hirveässä humalassa ja muiden laittaessa nukkumaan huomasin että kaverini poikaystävällä seiso. Menin läheltä häntä ja suuntasin huoneeseen. Hän seurasi minua ja sulki oven. Tulin lähemmäs häntä ja kiedoin käteni hänen ympärilleen. Pussailimme vähän kunnes hän heitti minut sänkyyn. Hän alkoi avata housujeni vyötä ja nappia. Riisuin samalla paitaa pois. Tunsin hänen kätensä liikkuvan leikitellen vartalollani. Tunsin hänen kielensä painautuvan pilluuni. Sammalla hän runkkasi ja pian jo laittoi kobdoomin ja sujautti sentti sentiltä penistään pilluuni.
aamulla kaverini tuli etsimään minua ja näki meidät poikaystävänsä kanssa alasti. Hänen poikaystävänsä yritti vedota että kaverini ei anna koskaan tai ole edes antanut... Siihen loppui meidän ystävyys:(
aamulla kaverini tuli etsimään minua ja näki meidät poikaystävänsä kanssa alasti. Hänen poikaystävänsä yritti vedota että kaverini ei anna koskaan tai ole edes antanut... Siihen loppui meidän ystävyys:(
Vastaukset 10
Vanhimmat
eihän 14 vuotiaana kaljaa saa juoda vielä
Kuka kaljasta mitään on puhunut? Jos ne veti kossua.
Hm no ainakaan mulla ei seiso, jos on kaatokännissä
Minulla seisoo kyllä kaatokännissäkin, mutten pysty laukeamaan vaikka kuinka hyvältä tuntuisi.
kobdoomin? Onko sekotus "kondylooma bodomilla"? Enkä tarkota children of bodomia vaan bodom järveä..
Okei no onhan toi väärin tehty hei.. Ei kännissä oleminen kyllä anna oikeutta tehdä noin.
öhöm öhöm... Se jätti sut ihan oikeista syistä. Ja känni ei oo mikään syy vehtailla toisen poikaystävän kans. Se sun kaveris oli petetty ja sä jätetty.
Oma mokas oli, mutta on sitä itekki tullu nuorena hölmöiltyä...
kaveris pihtas pillua ja jannu otti sieltä mistä sai.toiv sinäkin sait ettet jääny ihan kokonaan ilman ja joskus se kiima ajaa järjen edelle.
Mites suhde tähän poikaan. Loppuiko vai jatkuiko?