Se sun katse... huh mikä mies... grrr ja mur!
Jäit kyllä niin mun mieleen. Haluaisin törmätä suhun uudestaan (vaikka siellä samassa paikassa) ja hoitaa tilanteen osaltani vähän toisella tavalla.
Jäinköhän ollenkaan sun mieleen..?
Jäit kyllä niin mun mieleen. Haluaisin törmätä suhun uudestaan (vaikka siellä samassa paikassa) ja hoitaa tilanteen osaltani vähän toisella tavalla.
Jäinköhän ollenkaan sun mieleen..?
Vastaukset 24
Vanhimmat
Kuka sää olet ?
Mää olen vaan tällainen tavallinen misu jolla on yks tietty koira hukassa...
mikä mikä maa?
Kyllä sä tiedät.
mä voin olla susi tässä tarinassa. Söin teitin molempien isoäidit ja kohta syön teidät molemmat.
Älä unta nää.
Isoäidit saat syödä, tosin mun isoäiti on kyllä jo aika hyvin marinoitumassa mullan alla, mut jos ei se haittaa...
Meitä älä syö, ainakaan ennen kun me ollaan törmätty uudestaan ;)
No woehan JukuJukumaa sentään.
Etelä-Suomen maa on kyseessä :D ja about kuukausi sitten se karkasi (tai oikeastaan mä karkasin...)
Ja nyt tää kisu on ihan eksyksissä!
Alkaa kauniita kissan silmiä väsyttää... käperryn ihan yksin peiton alle... haluaisin tänne kyllä jonkun lämpimän ja ihanan miehen viekkuuni.
Kauniita unia toivottelen sinne jonnekin sille jollekin.
Ja tietty myös teille muillekin. Olkaahan ihmisiksi, älkääkä tehkö mitään mitä mä en tekis...
Viikkoja, kuukausia, vuosia?
Kuulostaa tutulle. Ai että jäitkö, se sun pitäis jo tietää, ettei ois taas jotain... mmh
Huomenta *kisu venyttelee*
Ettehän te koirat ja sudet kauheasti oo täällä mellastaneet yön aikana :D
"Viikkoja, kuukausia, vuosia?" Hmm... toivottavasti ei vuosia kuitenkaan
Tasan kuukausi siitä on kun karkasin ja alkaa jo melkein alkaa pelottaa että syksyn viimat taidan kärsiä ihan yksin
Kaunissilmäiselle kissalle. Onneksi et kauempaa ole reissussa ollut, kuin kuukauden. Tosin kaipaus alkaa olla kova jo katsomaan niitä silmiäsi.
Kyllä näitä simmuja saat tulla katsomaan koska vaan! Mä kun oon siinä aika lähellä melkein päivittäin (missä viimeksikin näit mun silmät).
Jos kissaa tietää missä koira pitää majaansa niin miksi et käy moikkaamassa? Näillä epämääräisillä viesteillä kaunis kisu ei sitä hauvaansa tavoita.
No kisu kun ei tarkalleen ottaen tiedä missä se kaivattu koira majailee. Kyllä kai mä muuten olisin jo moneen kertaan ollut oven takana mouruamassa ;)
Tää kisu kun alkuun vähän pelästyi kun koira pikkasen haukahti ihan vaan tervehtiäkseen. Siitä sit karkuun menin perkale sentään lähtemään :(
Voi minua hölmöä kattia!
Koira vähän nuuhkii sinua.
Koittakaa nyt löytää toisenne ennen talven viimoja.
Jep! mähän se olin! ei muuta ku muna suuhun tyttö kun ensi kerran tavataan ;)
Näinhän se menee...
Palveluksessanne Sir !
Lauantai-illan huumaa taas palstalla... näinkin lyhyessä ajassa olen jotain tästä sivustosta oppinut ;)
Noh, tää kisu käy nyt kylillä tsekkaamassa tarjontaa (tiedän, ettei sieltä sua löydy...)
Ja tulen yksin taas nukkumaan :(
En kelpuuta ketään muuta viereeni.
Korkeasaareen vaan kisuli. Melkeinpäsieltähän sut lydettiin.
tsonni oottaaa......