Ihan oikeesti

Kuvitteleeko täällä joku, että kaipauksen kohde olisi myös palstalla?

Toivoahan saa. Se on eri juttu.
793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Naah, leukojen louskutusta :) Pitäähän se ikävä jonnekin purkaa

Äänestä
  • Heti tärppäs! Kaipaan J-miestä ja siinähän sä olet :)

    Äänestä

  • Kyllä onnistuu kirjoitti:

    Heti tärppäs! Kaipaan J-miestä ja siinähän sä olet :)

    Jahas :-P Arpa on heitetty

    Äänestä

Ei voi varmuudella tietää.

Äänestä

Ei täällä ketään ole.

Äänestä

Jos molemmat ikävöi,niin on suuri riski että ne tänne myös eksyy...

Äänestä

Ei tosiaan kai kukaan kuvittele. Tätä on vain kotona kännätessä kiva hämmentää. Oikeassa elämässä ne oikeat tunteet ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekava seurakunta kirjoitti:

Kuvitteleeko täällä joku, että kaipauksen kohde olisi myös palstalla?

Toivoahan saa. Se on eri juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu