Rapidly vai Fabio?

Kumpaa autoa naapurit kadehtisi enemmän?
28224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

ei kyllä kumpaakaan.. säälien katsoisivat ja soittaisiva lastensuojeluun ja tekisivät ilmoituksen perheen taloudellisista vaikeuksista...

Äänestä

Jos sateenkaari porukkaa talossanne, Fabia aiheuttaa väreitä.

Äänestä

MiKs Ei SaMaNtIeN dAcIa????????????????????????

Äänestä

Osta Saksasta uitettu ysäri Bemari. Laita mahdollisimman leveät sekä matalat renkaat alle ja aja ympyrää vuokratalon pihassa. Tarjoa naapureille kierros olutta ja lähdette paikalliseen baariin tappelemaan. Ajatte sitten kännissä yöllä kotiin. Käviskö tämä?

Äänestä

Rapid on hirveän näköinen, Fabia vieläkin rumempi.

Äänestä

Rapid Fabio ;))

Äänestä

Minä ainakin pääsin heti taloyhtiön johtokuntaan vaikka meillä on vain kaksio mutta skodan jälkeen ollaan parasta A-ryhmää. Heh, Heh.
Samalla tuli talon paras tolppapaikka heh, heh.
Ehkä sekin vaikuttaa että meillä on nyt sitten 2 ( kaksi ) skodaa, heh, heh, hee.

Äänestä

Meidän taloyhtiössä ei ole yhtään skodaa.

Äänestä

Pisteet menee ehkä siti-kou'lle, mutta ei ainakaan ocktaavialle.

Äänestä

Skoda Rabies on varsin sporttisen näköinen ja varmaan tosi räyhäkkä menopeli luotettavalla bensaturbolla.

Äänestä

Miksi skoda antaa autoilleen niin mauttomia nimiä?

Äänestä
  • Maku on sun suussasi länsiautomies. Pese hampaasi.

    Äänestä

  • Kakkaa suussa? kirjoitti:

    Maku on sun suussasi länsiautomies. Pese hampaasi.

    Seuraavaksi ehkä Skoda cocktus ja analus

    Äänestä

Skodalta tulossa uusi rainbow mallisto!!

Äänestä

Skoda Kolina

Äänestä

Itse haluan Fabion kainalooni.

Äänestä

Et saa, se on mun. Suberb on niin ruma.

Äänestä

Hyvä. Huumorinkukka kukkii. Vielä ei ole kaamosaika.

Äänestä

Kovia usein näkee luuseri-perheenisiä jotka kaahaavat mustat lasit omaavalla tuninki skodalla. Häpeä on ilmeisesti niin kova ettei haluta kenenkään näkevän "kyykyttimen" sisälle. Kyykytys kun osuu omaan egoon ruman ja tyhmännimisen koslan muodossa. Säälikakkaa.

Äänestä
  • Oletko veijo kartalla? Mitä höpäjät? Olen luuseri-perheenisä (ite olet varmaan virtaviivainen sitisinkku) ja ihan ilman tuninkia ja tummennuksia etenen 1.2 TSI:llä.

    On se kumma, jos mistä tahansa "länsiautosta" saa tehdä naurettavan tummennetun tuninkiraadon, mutta pitäis Skodalla ajaa aina kirkkain lasein?

    Jos veijo sua kyykyttää, käy paskalla!

    Äänestä

  • Möllis pöllis kirjoitti:

    Oletko veijo kartalla? Mitä höpäjät? Olen luuseri-perheenisä (ite olet varmaan virtaviivainen sitisinkku) ja ihan ilman tuninkia ja tummennuksia etenen 1.2 TSI:llä.

    On se kumma, jos mistä tahansa "länsiautosta" saa tehdä naurettavan tummennetun tuninkiraadon, mutta pitäis Skodalla ajaa aina kirkkain lasein?

    Jos veijo sua kyykyttää, käy paskalla!

    Sulla on siis oikeasti skoda??? Mie luulin että kyseisen ylvään laitteen omistajat ei näillä mölli-palstoilla liiku. Olin tosi väärässä.
    Oletkos astunut salaa korkin päälle?

    Äänestä

  • täysosuma taas kirjoitti:

    Sulla on siis oikeasti skoda??? Mie luulin että kyseisen ylvään laitteen omistajat ei näillä mölli-palstoilla liiku. Olin tosi väärässä.
    Oletkos astunut salaa korkin päälle?

    Juu, erehdyin luulemaan, että tämä on Skoda-palsta. Nopsaan selvisi, että kyseessä on kaupallinen Skoda-vittuilu-palsta kaikille muille paitsi Skodan omistajille. Ihan kiusalla teille kyykyttäjä-veijoille vastaillaan.

    Onhan täällä oppinut monenlaista "sanastoa": kyykytys, tuninki, premium, itäauto, länsiauto, kommariloota, koulukiusaus auton perusteella, TSI:n paalaus, onhan näitä. Hienoa, että Skoda ei jätä kylmäksi ja jaksatte käydä vittuilemassa! Eihän sulla puolenyön aikaan muuta hommaa ollut...

    Ai niin, eilen avasin julkisesti tölkin ihan sun iloksi länsiautomies. Pusuja täältä!

    Äänestä

Skodistien lapsilla ei ole helppoa koulussa.

Äänestä
  • Provoveijolla ei ole helppoa missään...

    Äänestä

Vaikuttaa siltä että skoda-elämä on kiusallista ja raskasta, enkä kyllä ihmettele.

Äänestä
  • Provoveijo jo kohta varmaan alkaa sovitella köyttäkin kaulaan, kun ei jutut riitä jukolauta...

    Äänestä

Itse tykästyin rapidyn mitättömään ulkoasuun.

Äänestä

Ota rapid, niin naiset kaikkoaa rapidly

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osto mielessä kirjoitti:

Kumpaa autoa naapurit kadehtisi enemmän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu