Mitä naiset teette vessassa?

Mitä ihmettä teette naiset siellä vessassa ku kestää aina niin tuhottoman kauan odottaa? Voisitteko te hyvät naiset kertoa, mitä naiset tekevät vessassa? Minä en tiedä.

Minä teen näin:

Menen vessakoppiin ja suljen oven.
Lasken housut alas tahi nostan hameen ylös. Istun alas.
Pissin.
Pyyhin.
Nostan housut tai lasken hameen.
Poistun kopista yleiseen tilaan pesemään kädet
83512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

niin, kyllä siinnä jonkin aikaa menee.

Äänestä
  • yleensä siellä voi vaikka meikata...mutta yleensä siellä ulkopuolella meikataan siellä käsienpesupaikassa...

    Äänestä

No housut on ensinnäkin laskettava varovasti alas jotta ne ei koske vessan likaista lattiaa. Sitten katsotaan pikkuhousunsuojaa ja mietitään pitäiskö se vaihtaa...toimituksen jälkeen housut vedetään jalkaan hitaasti koska ei haluta että ne törmää pahasti lantion läskeihin. Sitten lopuksi katsotaan ympärille, että pahaa jälkeä ei ole näkyvissä vaan vessa on siisti seuraavan käyttäjän käyttää.
Kyllä siihen menee minsa poikineen.

Äänestä

kusen,paskannan,piereskelen,pyyhin perseeni, pyyhin pilluni,vaihdan sidettä, juon siideriä, runkkaan,luen,lepään,runkkaan ystäviäni,juoruilen,nussin miesten kanssa,ja muuta tuollaista pikkupuuhaa

Äänestä

Mitä, pukeudutko sinä hameeseen ja kuset istualtasi, vaikka olet ilmiselvästi miespuolinen?

Äänestä

Kirjoitan vessan seinille ja luen/lähetän tekstareit. Siin menee hei aikaa!!! (ottakaa huumorin kannalta)

Äänestä

no siis mä ainakin yleensä korjaan meikit ja hiukset, niin kyl siin menee aikaa jonkun verran....

Äänestä

NO HALOO VOISKO VAIK JOTENKI SITEEN/TAMPPOONIN VAIHTO VAIKUTTAA!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neiti kirjoitti:

Mitä ihmettä teette naiset siellä vessassa ku kestää aina niin tuhottoman kauan odottaa? Voisitteko te hyvät naiset kertoa, mitä naiset tekevät vessassa? Minä en tiedä.

Minä teen näin:

Menen vessakoppiin ja suljen oven.
Lasken housut alas tahi nostan hameen ylös. Istun alas.
Pissin.
Pyyhin.
Nostan housut tai lasken hameen.
Poistun kopista yleiseen tilaan pesemään kädet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu