Vieläkös

Sitä tiettyä?
13318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

ei

Äänestä

No joo

Äänestä

Sitä tiettyä on !

Äänestä

juuri. Kaikki tärkeä lähellä, ei kävä.

Äänestä

välillä ei. Riippuu siitä mitä teen ja uppoan tekemisen pauloihin.

Äänestä

Ikuinen ikävä....ei se vaan mee pois :(

Äänestä

No joo, vuoden päivät ollu jo :(

Äänestä

Ei ole poissa mielestä, mut aika on alkanut tekemään tehtävänsä...monta vuotta jo mennyt...

Äänestä

Ei enään niin ikävä, unohtaa haluaisin, koska pakko.
tänään näin niin aina se tunne vain jaksaa muistuttaa itsestään :(((

Äänestä

Se on kyllä aika pitkä aika, siinä on jo rakkaus koetuksella.

Äänestä

ikävä kyllä

Äänestä

Koko päivän.Heti ekana herätessä mielessä ja vielä illalla viimeisenä ennen nukahtamista.Kaiken lisäksi vielä uniinikin tupsahtaa...:))

Äänestä

tadan koht oksentaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


On ikävä?? kirjoitti:

Sitä tiettyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu