Vaaditteko seurustelussa poikaa panemaan myös peppuunne?

Jos tytöt seurustelette pojan/miehen kanssa, niin vaaditteko, että sen pojan/miehen pitää panna teitä myös peppuunne? Ja mikäli ei suostu työ saatatte jopa pettää sellaisen miehen/pojan kanssa kuka panee myös peppuun tai jätätte sen pojan?
12692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Mitä vittua? ootkohan sää nyt 15v vai muuten vajaa älyinen :D

Äänestä

Mitä vittua? Se on just pojat jotka haluu panna ekaks... ps. oon poika

Äänestä
  • mun poika oli heränny ja se oli tullu panee muo.

    Äänestä

  • ai voitko tulla meille niin voitais niinku panee,pliis

    Äänestä

Poikapoika. Ihan äiti-ihmisenä olen surullinen puolestasi. Ensiapuna jätäpä se pornon katselu puoleksi vuodeksi. Ja herää livemaailmaan, juttele naispuolisten lähipiirin henkilöiden kanssa. Mielellään myös käy terveydenhoitajan kanssa juttelemassa jos jokin asia vaivaa päätäsi.

Ei kukaan normaali nainen halua koko peppuhommia YÄK.
Niistä saattaa seurata jopa pysyviä vaurioita tyyliin vapat housuun loppuiäksi. Että tiedät nyt tämänkin.

Äänestä
  • >Ei kukaan normaali nainen halua koko peppuhommia YÄK.

    Hieno yleistys Hermanni.
    Koska jos sinä et pidä jostakin, ei saa kukaan muukaan pitää siitä.

    Äänestä

  • paitsi mä

    Äänestä

Useat naiset nauttivat anaaliseksistä, siinä missä homomiehetkin. Saattaisi olla pornoteollisuuskin kriisissä, mikäli anaaliseksi olisi niin vaarallista kuin annat ymmärtää.

Et vaan taida ymmärtää antaa :)

Äänestä

mää jättäsin semmosen juipin joka mua perseeseen panis

Äänestä

mä tykkäisin siitä koska sehän on kivaa ja muute kuka on tästä poika.
t.mimmi4

Äänestä

HYI, YÄK, EI IKINÄ D;

Äänestä

Jos anaaliseksiä harrastaa liian usein ja kauan, nainen saa ripulin ja vaipat loppuiäkseeen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Fetish Boy:) kirjoitti:

Jos tytöt seurustelette pojan/miehen kanssa, niin vaaditteko, että sen pojan/miehen pitää panna teitä myös peppuunne? Ja mikäli ei suostu työ saatatte jopa pettää sellaisen miehen/pojan kanssa kuka panee myös peppuun tai jätätte sen pojan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu