seurustelevat pojat!!

nii siis ku teiä muijja ottaa teilt suihi ni mitä te sillo aattelette? :D ja mikä on teist kiihottavinta mitä teiä tyttöystävä on tehny/vois tehä teil? ;)
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se on kiihottavaa ku tyttö kattoo suoraan silmiin samalla ku ottaa munan niin syvälle ku menee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinkkeii;) kirjoitti:

nii siis ku teiä muijja ottaa teilt suihi ni mitä te sillo aattelette? :D ja mikä on teist kiihottavinta mitä teiä tyttöystävä on tehny/vois tehä teil? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu