kuitenkin hoiti vastaavan tapauken hienosti. Eilen vaimoni kaatui tai kompastui prisman tiloissa. Hänelle tuotiin välittömästi jääpussi turvotuksen rauhoittamiseksi ja kyseltiin muun avun tarpeestä. Ambulanssia ja tarkastukseen menoa ja ne. Tällä vaimo toipuu hienosti mustelmiaan parannellen ja voivotellen. Hän haluaa myös kiittää hienosti toiminutta henkilökuntaa ja muita asiakkaita.
Itäharju Prisma
70 vuotta
2448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Toivottavasti laitoit sähköpostia kyseiseen Prismaan vielä näin jälkikäteen. Kiitokset lämmittää henkilökunnan mieltä, mutta kaikki eivät kolua näitä keskustelupalstoja. Hienoa että vaimo toipuu.
Tarkoitus oli osaltaan viestittää Hesen mollaajille ja henkilökunnalle että vanhempia asiakkaita ei itäharjun prismassa rinnasteta Topinoja jätöksiin.
Vakio asiakkaana uskon vaimon kyllä asiasta Prisman henkilökunnalle kiitollisuudella muistuttavan.