kamalaa miten

tylsää sä kirjoittelet.
783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tietää kuka mitäkin kirjottelee.

Äänestä

Tänne ei kannata kirjoittaa mitään muuta kuin arkipäivän asioita.

Äänestä

Sä tiedät aina kuka on kuka- tai siis oletat- tai siis luulet. Ja teet nistä omat käsikirjoituksesi. Aika kornia.

Äänestä
  • niin tiedänkin, ainakin sut.

    Äänestä

ei tänne kun tonne.

Äänestä

jos luulee paljon sitä kutsutaan paranoiaksi.

Äänestä

menettää, niitä viimeisiä järjen rippeitä tänne. karu fakta on toistaiseksi se, että mikään kirjoittamani asia, ei ole saanut minkäänlaista edistystä siihen, että kokisin ottaneemme askelia, lähemmäksi toisiamme, edes tilanteen ymmärtämisessä/hahmottamisessa. eikö ihmiset vain yksinkertaisesti, halua faktoja? arvio on, että pelaat vain aikaa, jollekin omalle tarkoituksellesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelkkääasiaa kirjoitti:

tylsää sä kirjoittelet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu