Nainen raiskasi

Jaska

Olen tällainen hintelä 16-vuotias poika, pituutta 170cm ja painoa vähänlaisesti. Kävelinpä kerran kouluun ensimmäistä kertaa kesän jälkeen. Oli luokalle tullut upea tyttö, minua melkein päätä pitempi ja leveälanteinen. Tissit olivat kumpuilevat ja suuret, kaula-aukosta melkein ulos tulivat.

Napakin näkyi, oli toppi niukka kovin. Ihana naisellinen vatsakumpu löytyi myös. Peppu oli tiukkojen kangashousujen verhoama, pysty ja leveä.

Luokassa, luokanvalvojan tunnilla hän istui viereiseen pulpettiin ja hilautui sen kera lähemmäs, kysellen asioita koulusta. Punastuin ja takeltelin puheissani, mutta tyttö vain hymyili.

Koulupäivä meni nopeasti, kävelin poispäin jo, kun kuulin huudon takaani. Tyttö samaan suuntaan oli menossa, katsoin kuinka tisut pomppivat. Tyttö tämän tietenkin huomasi ja naurahti. Kävelimme yhtä matkaa kotia kohti, tyttö sanoi asuvansa samalla kadulla kuin minä.

Äkkiä tunsin lantiollani käden, joka oli pullea ja vahva ja veti minut tyttöä vasten. Tyttö veti minut syliinsä, ja pikku-ville alapäässä säikähti ja hyppäsi pystyyn. Tyttö laski kätensä pakaroilleni ja painoi itseään vasten, pussasi suulleni. Hän liikutti käsiään housujeni sisäpuolelle, peppuni pinnalle.

Olimme lähellä heidän taloaan, ja hän veti minut mukanaan omaan huoneeseen. Talo oli tyhjä ja autio. Istahdin vuoteen reunalle kankeana. Hän istui syliini ja painoi rintansa rintaani vasten. Tyttö kaatoi minut pehmeälle lakanalle ja riuhtoi vaatteitani pois, housuistani pongahti jäykkä pikku-ville. Hän nousi päälleni, pyöreä ja pehmeä vatsa heilahteli. Tissit näyttivät kaadetusta entistä suuremmilta. Navassa oli koru.

Tyttö alkoi ratsastaa kiivaasti lantiollaan takoen ja rinnat tiukasta topista huolimatta heiluivat tahdissa. Olin kokematon ja häntä heikompi. Ei kestänyt kauaa kun jo lähetin tavaraa hänen sisäänsä.

Urakan jälkeen nukuimme sylikkäin, minä alla ja tytön kiharat, tummat hiuksen kasvoillani.

8

20932

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paska

      mee himaas kaveri.. nii surkee

      • vitsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111


    • 18 wee

      oli aika alkeellinen suoritus mutta aloittelijaksi ok

    • autiotalo

      talo oli tyhjä ja autio..

      Eihän autiotalossa asu ketään, ei se voinut olla sen tytön koti.

    • arse

      Ei voi muuta sanoa.

    • Kapinallinen

      Yksinkertasesti huono... :*

    • ei voi

      huononpiakin on tullut luettua mutta ei muista koska ja missä

    • Ville_87

      Joo naurattaa ihan veden silmissä!!! :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      28
      3355
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      95
      3130
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2994
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      69
      2923
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      52
      2862
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2632
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2460
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2311
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      41
      2157
    10. Vielä ei ainakaan

      Kukaan muu tunnu miltään sun jälkeen. Olit niin ainutlaatuista
      Ikävä
      32
      1933
    Aihe