laadukas ja halpa voide/lääke akneen?

Itse käytän spotless overnight, ihan hyvä muttei tarpeeksi tehokas, myöskin proactivea -ihan hyvä muttei juurikaan tehokas.
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse käytin ProActivia ja ihoni meni entistä huonompaan kuntoon, ensin alkoi kuivumaan ruvelle asti ja sen jälkeen alkoi tulla erittäin kipeitä paukamafinnejä joita saikin sitten parannella viikon ennenkuin lähti edes häviämään...
En usko että akneen löytyy hoitoa mikä olisi laadukas JA halpa. Suosittelen kääntymään ihotautilääkärin puoleen, siellä ne osaa pistää oikeat lääkkeet/voiteet, ja vaikka se käynti siellä maksaakin niin onhan se sen arvoista jos saa täydellisen/paremman ihon.

Äänestä
  • Juu mullaki alkoi kuivaamaan ihoa :/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


numero333 kirjoitti:

Itse käytän spotless overnight, ihan hyvä muttei tarpeeksi tehokas, myöskin proactivea -ihan hyvä muttei juurikaan tehokas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu