Hei,
oli niin mahtava lukukokemus että pakko antaa vinkkinä teille kaikille. Tuli eilen luettua kirja tai ennemminkin sarjakuva David B.- Epileptikko (moni tämän varmasti tietääkin). Oli niin järkyttävän hyvä, että lukasin 4h läpi koko teoksen vaikka en muuten jaksa keskittyä mihinkään tekstiin 15min kauemmin.
Lukekaa ihmeessä, tunnistin itseni tarinasta ja niin varmasti monet teistä epileptikoista tunnistaisi myös. Anteeksi mainostukseni, mutta tutustukaa teokseen ja jakakaa mielipiteitänne tarinasta tänne niin vaihdellaan mielipiteitä.
David B.- Epileptikko
ketjusaha
4
256
Vastaukset 4
- Tutustujana
Mistä sait tuon saitko lainattua ? Katsoin netistä mut ei viitsisi ostaa.
Laita varauksesi jonotuslistalle.
haku.helmet.fi/iii/encore/search?formids=target&suite=def&reservedids=lang,suite&submitmode=&submitname=&lang=fin&target=David B.- Epileptikko&target=Hae
- ketjusaha
Kirjastosta tietty. Ostan kyllä omaksi sen verran hyvä lukukokemus, että kestää uusinta kierroksen kuukauden päästä ja tulevaisuudessa.
- Tutustujana
Kävin kirjakaupassa katsomassa 29 e kallis. Tänään ei ollu kirjasto auki menen huomenna sinne etsimään kirjaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t69910Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227803Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️67738- 49654
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien59558Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh26523- 46497
Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä29489Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞24487- 35479