Yksi tyttö valvoo vielä.

Näen jotenkin hauskasti hänet, parvekkeelta toiselle, sammuttaa valot kun nukkuu.
En ole todellakaan läheltä nähnyt, eikä ole aavistusta kuka on.
275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ole noin sekaisin, että seuraisin jonkun naapurin tekemisiä.

Äänestä

En seuraa kenenkään tekemisiä, minulle ovat yhdentekeviä naapureiden tekemiset.

Tuo vain kiinnittää huomion jostain syystä, syytä en tiedä. Enkä edes tunne tuota henkilöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siinäseikkailuseura kirjoitti:

Näen jotenkin hauskasti hänet, parvekkeelta toiselle, sammuttaa valot kun nukkuu.
En ole todellakaan läheltä nähnyt, eikä ole aavistusta kuka on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu