Tuplamainos

"Taitaa nainen tietää että seinän takana on patukkaa tarjolla."
Hmmmhhh, voi kun olisikin. Mutta sinä et asu seinän takana, vaan kaukana, ettet voi tarjota Tuplaa. Tupla on hyvä patukka!
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täälläkin, härkyllistä etten sanoisi, noh en saa sanotuksi

Äänestä

Uuuhhh! Mun hanilta sais Maxituplapatukkaa :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


darlingyamakemecrazy kirjoitti:

"Taitaa nainen tietää että seinän takana on patukkaa tarjolla."
Hmmmhhh, voi kun olisikin. Mutta sinä et asu seinän takana, vaan kaukana, ettet voi tarjota Tuplaa. Tupla on hyvä patukka!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu