Miehelle

Näytit mihin pystyt. Nautit epäoikeudenmukaisuudesta. Se ei oo hyve. Erinlainen moraali meillä.

En pidä sua enää edes ystävänä. Jatka valitsemallasi tiellä.

Menetit mut
17228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Vai tunsi voittavansa?
Kun kaikki ei aina ole kaks yhteen, vaan molemmin parempi jos jatkuu vain periaatteella yksin erikseen.

Äänestä
  • Niinpä kyllä peili mut voittaa

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Niinpä kyllä peili mut voittaa

    Peili? Mitä tekemistä peilillä tässä on?

    Äänestä

  • Yleensäkin aika kimuranttia ajatella kumpi ihmissuhteessa voittaa. Ei ihmissuhteiden pitäisi olla peliä. Joskus voi olla että kumpikin osapuoli häviää tai kumpiki voittaa, joka niin, että päätyvät yhteen tai sitten erilleen, jos se kummallekin on parempi. Ap:n kirjoitusta ihmettelen sikäli, että jos kyse on livetapahtumista, niin miksi niistä tänne vielä pitää kirjoittaa. Samaten joitain vastauksia ihmettelen. Ei ne teidän kohteet niitä täältä tavoita, joten parempi kertoa henkilölle itselleen muuta kautta, jos jotain sanottavaa vielä on.

    Äänestä

Menetti sinut ??

Ehkäpä se oli tarkoituskin. Päästä eroon sinusta.

Äänestä

Mitä täältä siis haet eilistäkö . Eilinen meni jo kuten minäkin pitkään sulla oli mahdollisuus et käyttänyt sitä . Et todellakaan ottanut minua huomioon tiesit kyllä että minua loukkasit vaan mitäpä sillä väliä . Sulla kai mottona sen minkä toiselta kieltää sen voi itsellensä suoda se siitä moraalista

Äänestä

On siinä naisella suuret luulot itsestä =)

Äänestä
  • sit on? En tiiä, mut onneks ei mua koske, kun itse oon ne väärät aina pudottanut.

    Äänestä

........

Äänestä

No ei olluna kuule suuri menetys...

Rakkaus kukoistaa mulla. Kuis sulla ??

Äänestä
  • Omenainen olo. ---------punaset posket ja siemenet sisällä........... pusuttelen kultaani ja hän minua. Miksi haluaisin vielä hänet joka ei edrs halia suonnut.

    Äänestä

  • omenia..... kirjoitti:

    Omenainen olo. ---------punaset posket ja siemenet sisällä........... pusuttelen kultaani ja hän minua. Miksi haluaisin vielä hänet joka ei edrs halia suonnut.

    Jania.einiä.mikkoa ja freemannia katsomassa

    Äänestä

Sulle nainen : en koskaan mene sänkyyn ruman naisen kanssa.

Äänestä

ei enää koskaan.

Äänestä
  • Taidan olla ihastumssa

    Äänestä

  • uskomatonta...... kirjoitti:

    Taidan olla ihastumssa

    Uimassa ja saunassa kullan kanssa. Kivaa on.

    Äänestä

  • ihanaaa..... kirjoitti:

    Uimassa ja saunassa kullan kanssa. Kivaa on.

    Onneksi emme edes ole ystäviä koskaan edes oltukaan. Mutta täytyy kyllä myöntää et retein pelimies Mihinkä ikänä olen törmänny. Pienelllä korjauksilla se esitys olisi mennyt läpi. Luulot otetaan pois siinä kohtaa kun äijä hiippailee keltasissa naisten pitsivillasukissa. Minulle kelpaa vain ruskea silmäiset siispä kriteeri tämä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen e-s kirjoitti:

Näytit mihin pystyt. Nautit epäoikeudenmukaisuudesta. Se ei oo hyve. Erinlainen moraali meillä.

En pidä sua enää edes ystävänä. Jatka valitsemallasi tiellä.

Menetit mut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu