Koulussa oli kivaa ;)

kuumakisu97

Eli tää on mun eka novelli, toivottavasti tykkäät(te) :) Ja päähenkilö on poika jonka nimi on Jani.

Oli koulupäivän viimeinen tunti, nimittäin fysiikan tunti. Jani seurasi mitä opettaja opetti ja kirjoitti taululle. Hän oli pitkään kattonut opettajan takapuolta, mutta ei häntä muuten kiihottanut tuo 48-vuotias kahden lapsen äiti. Janin luokalla oli toisaalta eräs tyttö, nimeltä Veera, jolla oli hyvän muotoiset ja isot rinnat sekä hyvä perse. Jani oli pitkään katsellut häntä, ja Veera Jania. Tunnin viimeinen minuutti alkoi. Veera oli lopettanut tehtävien teon, ja tiputti kynänsä. Hän kurkotti lattialta ottamaan kynää. Hänen tissinsä roikkuivat sen mukana. Jani katseli ihailevasti Veeran rintoja, ja hänen vehkeensä alkoi kovettua. Hän nolostui ja yritti peitellä seisokkiaan. Veera luultavasti huomasi tämän, ja iski silmää. Jani hämmästyi, mutta tajusi iskeä takaisin. Kellon viisari löi tasaa.

-Ja läksyksi taululla olevat tehtävät, hyvää viikonloppua, opettaja sanoi luokalle.
Oli tosiaan perjantai, ja nyt loppusi koulu.
_______________________________
Tarina jatkuu minämuodossa:

Katselin Veeran touhuja samalla pakaten kirjoja reppuun. Nousin tuolista ja piilottelin seisokkiani. Lähdin hieman hidastellen luokasta, Veera perässä. Jäin mukamassa näpräämään reppuani, odottaen Veeraa. Veera tuli luokasta.
-Moro, sanoin hymyillen.
-Moikka, mentäskö samaa matkaa kotiin? Veera kysyi virnuillen.
-Joo, tottakai, sanoin ja iskin silmää.
Tiesin heti mitä Veera ajoi takaa, mentäisiin niille tai meille, tai jonnekkin muualle, ehkä.
-Mun pitää käydä vessassa eka, sanoin.
-Haluakko että tuun mukaan? Veera kysyi ja iski silmää.
-Ei se pahaksikaan olisi, hymyilin ja katsoin Veeran rintoja.
Veeralla oli päällä pinkki toppi ja löysät minishortsit, olihan nyt kesä.
Lähdimme kulkemaan vessaa kohti. Kaikki olivat lähteneet, taino muilla luokilla oli tunteja vielä.
-Inva vai tavallinen? Veera kysyi vihjaavasti.
Vastasin samalla äänensävyllä:
-Tavallinen käy.

Veera meni edeltä vessaan ja kutsui minutkin mukaan. Laitoin oven lukkoo. Kumpikaan ei puhunut mitään vaan hymyili. Veera suuteli minua kiihkeästi ja vastasin suudelmaan. Siinä suudeltiin kiihkeästi ja mulla oli ihan kalu kovana. Samalla kun suudeltiin Veera laittoi kätensä housuihini ja tunnusteli munaani. Vetäsin Veeralta paidan pois ja napsautin rintaliivit pois hänen päältään. Rinnat oli vielä ihanemman näköiset mitä paita päällä. Veera otti housunsa pois, pikkuhousut myös.
Rupesin puristelemaan Veeran tissejä ja nuolemaan niitä. Veera avasi vyöni ja otti housut pois. Hän laski boxerini ja heitti ne vessan ulkopuolelle. Aloin runkkaamaan ja Veera meni vessanpönttöä vasten ja sanoi:
-Jani, pane mua.
Asetin munani Veeran pillun suulle ja aloin jyskyttämään kovaa vauhtia. Veera ähki ja sanoi hengästyneenä:
-Kovempaa, Jani, kovempaa, pane mua kovempaa.
Nopeutin tahtiani ja ähkin samalla. Veeran emätin oli litimärkä. Hiljennin panemisen vauhtia ja otin munani pillusta pois. Veera kyykistyi ja otti munani suuhun. Aloin runkkaamaan ja työntelemään munaa Veeran suuhun. Veera leikki kielellään ja nuoli terskan päätä.
-Laukeen kohta, sanoin ja otin laukustani kortsun ja asetin sen munaani. Laitoin vaihteeksi kielen pillunsuulle ja aloin nuolemaan. Veera puristeli rintojaan.
Otin taas siittimeni esiin ja aloin panemaan Veeraa. Työnsin munaa Veeran sisään yhä kovempaa, ja Veera sai orgasmin. Panin Veeraa huippunopeuttani ja laukesin. Veera piti pöntöstä kiinni ja kierähti selälleen. Hän levitti haaransa ja aloin jynssätä häntä. Loppujen lopuksi menimme 69 asentoon, jolloin Veera otti suihin ja minä nuolin hänen klitoriaan. Se oli taivaallista. Olin toivonut että saisin panna Veeraa, ja nyt se toteutui. Lopetimme seksin ja Veera vinkkasi:
-Tuu meille huomenna, niin jatketaan. Ps. Ei ketään kotona.
-Okei, huomenna klo 19.30, vinkkasin takaisin iskien silmää.

Jatkoa "huomisesta"?

6

3788

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • GoodUp

      Ehdottomasti jatkoa!!
      Lisää siihen vähäsen jotain käsiraudoilla/narulla sitomista ;)

    • homooo2

      pedofiili

    • ..,

      kopioitu tarina

    • Tuleeko sitä jatkoa?

    • Anonyymi

      Juu

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 15 vuotias menehtyi?

      Onko tietoa mihin hän menehtyi? Oma kätisesti vai? Aika pelottavalta alkaa Kainuun elämä tuntumaan... Kovasti voimia oma
      Suomussalmi
      243
      20937
    2. Miten on mahdollista, että Aino oli koulukiusattu?

      Hyvin kaunis ja lahjakas tyttö, kuka nyt tuommoista kiusas? Ennen vielä pahempina aikoina koulussa kiusattiin vain rumi
      Suomussalmi
      136
      7949
    3. Rikka Purralta tulikivenkatkuinen kannanotto - SAK saa täyslaidallisen

      Riikka näyttää oikean karvansa Rikka Purralta tulikiven­katkuinen kannanotto – SAK saa täyslaidallisen https://www.ilt
      Maailman menoa
      160
      1091
    4. Otetaanpa hypoteettinen tilanne

      Menet kahvilaan tai ravintolaan. Sisällä menet juttelemaan jonkun ravintolassa olijan kanssa. Tämä henkilö sanoo sinulle
      Sinkut
      187
      1090
    5. Suuttuisitko jos

      Sua kaivattaisiin täällä ihan nimelläsi?
      Ikävä
      74
      983
    6. Tarvitsiko pienituloisten tuloista leikata jos suurituloisten verohelpotuksia ei olisi?

      Riikka Purra ja Persut: Suurituloisten 14.000€ kuukaudessa tienaavien verotusta kevennetään noin 2.000€ vuodessa. Pien
      Maailman menoa
      166
      868
    7. Ihminen haluaa itsensä kaltaisen kumppanin...

      Eihän tuo mikään yllätys ole, mutta sinällään metkoja yksityiskohtia noussut esille metatutkimuksessa. Ja kas vain 🙄, t
      Sinkut
      156
      741
    8. Aitolehmä ja ylipolvensaappaat

      Stooreissa saapastelee ylipolvensaappaissa ihan kuin kuusivuotias äidin kengissä. Naurettavan näköistä poseerausta taas.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      740
    9. Miten palstalaiset laittaisivat

      Suomen kriisissä olevan valtiontalouden ruotuun? Ehdotuksia?
      Maailman menoa
      248
      731
    10. Rakkaalle miehelle

      Alan olla vähän huolissani. Lokakuu kolkuttelee ovella taas kerran. En oikein vieläkään tiedä mitä haluat tai haluatko m
      Ikävä
      43
      698
    Aihe