Vuoden 2005 Terra Avensiksen sisätilat alkavat jo tuntumaan vähän vanhahtavilta. Auto kuitenkin muuten niin hyvässä kunnossa, että tekee mieli ajaa vielä joitakin vuosia. Onko kukaan tuunannut Avensiksen sisätiloja? Esim. eBayssä näyttäsi olevan myytävänä nahkapäällystettä rattiin ja vaihdekeppiin, kosketusnäytöllistä navi-radiota jne. Tarkoitus olisi saada enempi sol-maisempi, mutta siten ettei näyttäisi amisautolta.
Oisko linkkejä tuotteisiin tai kuviin? Tai omia kokemuksia!
Oisko linkkejä tuotteisiin tai kuviin? Tai omia kokemuksia!
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tässä minun.
http://de.toyota.ch/Images/toyota-avensis-2012-interior-tme-003-prev_tcm376-1099924.jpg
Ja maksaa 30 000 Eur. Saman saa 2000 eurolla kun itse tuunaa. Autohan ei ole muuten pahemmin muuttunut. Vähän ajettavuus parantunut ja kulutus laskenut.
Miten saat itse tuunattua avaimettoman käynnistysjärjestelmän, alcantara-nahkapenkit, bi-xenonit kaarreajovaloilla, sähköisen seisontajarrun kahdella tonnilla? Kerro mulle ja meille muillekin, teemme heti.