Oon 25-vuotias mies, jota sm- ja kinkyjutut kiinnostaa. Naista, jota tämä kiinnostaa myös ei vaan tunnu löytyvän mistään. Onko moisia edes olemassa, enkä tarkoita nyt mitään maksullisia palveluja. Rahalla sais varmaan mitä vaan, mutta en halua mitään maksullista. Mua kiinnostaa sekä alistus että alistettuna oleminen. Onko täällä ihmisillä kokemuksia tän tapasista jutuista?
Naiset, joita kiinnostaa kinky?
24
2341
Vastaukset
- Panemisiin
Kokemusta on enkä minäkään ala maksamaan. Se on joko sympatialla tai ei ollenkaan. Piiskaa, käskemistä, pientä nöyryytystä jne. Harvemmin itse saa olla alistettuna vaikka pidän sekä että. :D Vähän pervo kun olen.
Naisia ei ole ihan helppo löytää vaikka moni niistä haluaa vähän rajumpia otteita.
Vaatii vähän enemmän luottamusta kuin ns. tavis seksi. Rajoja kannattaa sopia etukäteen ettei tule ikäviä yllätyksiä.
Tekstiviesteillä on hyvä aloittaa ja noudatan siinä omaa neuvoa. Jotain pitää illaksi keksiä, jotain irstasta. - nöyrälikka
No tässä on ainakin yksi kinkyilystä innostunut nainen enkä todellakaan ole ainut. Jos sua kiinnostaa enemmänkin perehtyä asiaan, googlaa esimerkiksi sellainen sivusto kuin "Sidottuna". Se on tosin elämäntapanaan s/m-seksiä harrastaville suunnattu keskustelupalsta, mutta ilman jäsenyyttä voi silti lukea sieltä ohjeet sekä aloittelevalle Masterille että subille. Suosittelen lämpimästi!
Rohkeasti vaan ottamaan asiasta selvää, niin varmasti löydät partnerin, joka on yhtä vakavasti liikkeellä kuin sinä. :) Muuten yhdyn edellisen keskustelijan kommenttiin.- Kehno on
Kiitos vaan vinkistä.
Kyllä huomaa, että tuo on kotimainen sivusto. Perin kehno, ei oikeastaan mitään. Ja tuollaiseen pitäisi vielä rekisteröityä!
- adsfff
fetlife.com?
- Kink1
Minäkin olen sen verran harrastanut kinkyilyä ,että olen potkinut miestä munille. Minulla oli Hai-saappaat jalassa , mutta onnistuihan se niilläkin. Jotkut kovakärkiset talvisaappaat voisi olla siinä touhussa paremmat.
- Pari vuotta
Kink1 kirjoitti:
Minäkin olen sen verran harrastanut kinkyilyä ,että olen potkinut miestä munille. Minulla oli Hai-saappaat jalassa , mutta onnistuihan se niilläkin. Jotkut kovakärkiset talvisaappaat voisi olla siinä touhussa paremmat.
On ollut pari vuotta käymässä töistä sellainen nuori junnu mikä antaa tehdä vähän kaikkea. Siinä on innostunut itsekkin kunnolla runkkaamaan ja antamaan kunnolla sauvaa anaaliin. Mikäs siinä kun saa tehdä niin innostuu itsekkin. Lempparini on kun annan vitun suuhun ja runkkaan oikein kunnolla.
- Iso valtiatar
Ja paskan marjat sanon minä.. Alistuva mies on ollut hakusessa jo vuoden, aina on näitä innokkaita viestittelijöitä mutta kun tosi toimiin pitäis ryhtyä niin johan sitä on pupu pöksyssä.
- Pervomees
Ei ole, mutta sitä valtiatarta ei ota löytyäkseen. Alkoholismi näyttää olevan tärkeintä suomalaisille nykyään.
- orjapoju7
Hei Iso Valtiatar!Olen 39-v.alistuva mies.Olen kokematon vielä ja haluaisin löytää oman Valtiattareni joka opettaisi minut hyväksi orjapojuksi.Olen kiltti ja tottelevainen ja nopea oppimaan.Ottaisitko orjapojuoppilaan koulutukseesi rakas Iso Valtiatar?Olis ihanaa oppia palvelemaan sua:)orjapoju jonisi.
- poika
täs olis täydellinen löytö isolle valtiattarelle
- masokistimies
Hei iso valtiatar
En nähnyt sinua?Mitä sinä haluat tehdä miehelle ja missä maassa asut? - Kiltti tyttö
Jossakin toisessa ketjussa olikin puhetta siitä kuinka kätevää olisi, jos kinkstereillä olisi käytössä joku oma baaritiskietiketti jonka avulla tietäisi kuka on hengenheimolainen ja kuka vain vaniljan perään... tai mistäs minä tiedän, ehkä sellainen onkin käytössä. Valistakoot ne ketkä tietävät paremmin. :D
"Naisia ei ole ihan helppo löytää vaikka moni niistä haluaa vähän rajumpia otteita."
Hyvä pointti. Raju seksi voi olla erinomaisen hauskaa ja sille on usein oma aikansa ja paikkansa - ja toki siinäkin voi olla alistavia piirteitä -, mutta mielestäni se ei ole verrattavissa oikeaan D/s -dynamiikkaan (mitä itse olen yrittänyt tuloksetta löytää). Yllättävän monelta unohtuu tämä.
Joku fiksu, suomalainen BDSM-deittailuun keskittynyt sivusto (joka ei siis olisi yhteydessä mihinkään yhdistykseen tms.) olisi ihan paikallaan. - Pervomees
Muullekin etiketille olisi käyttöä, jos ei notku siellä baaritiskeillä lainkaan. Epätoivoisten juoppojen örvellys ei kiinnosta, BDSM kylläkin.
- orja68
iso valtatar valutset liian kokemattomia tai muuten vaan paskanpuhujia.
itse tulisin 120% paikalle - Kiltti tyttö
Pervomees; no juu, tuo on kyllä ihan totta. Anteeksi ajattelemattomuuteni. Kaikki (tai edes suurin osa?) eivät roiku baaristiskillä seuraa etsiessään.
- Pervomees
Ei syytä pahoitteluun. Toin vain senkin näkökannan esille. Kunnon BDSM-kuvioiden toivossa yhä.
- Pervomees
Pervomees kirjoitti:
Ei syytä pahoitteluun. Toin vain senkin näkökannan esille. Kunnon BDSM-kuvioiden toivossa yhä.
Haluaisiko Kiltti tyttö kohdata Tuhman sedän?
- Kiltti tyttö
Pervomees kirjoitti:
Haluaisiko Kiltti tyttö kohdata Tuhman sedän?
:D No mutta etkös sinä ollut valtiatarta vailla? Itse kun olen sub, niin siinä eivät kemiat oikein taitaisi kohdata toivotulla tavalla, vai mitä mieltä olet?
- Pervomees
Kiltti tyttö kirjoitti:
:D No mutta etkös sinä ollut valtiatarta vailla? Itse kun olen sub, niin siinä eivät kemiat oikein taitaisi kohdata toivotulla tavalla, vai mitä mieltä olet?
Itse olen sekä/että tarpeen mukaan. Tosin Suomesta ei tunnu löytyvä kuin alkoholisoitunutta ryyppyseuraa. Tai sitten ns. syntymäänsä säikähtänyttä porukkaa.
- Kiltti tyttö
Pervomees kirjoitti:
Itse olen sekä/että tarpeen mukaan. Tosin Suomesta ei tunnu löytyvä kuin alkoholisoitunutta ryyppyseuraa. Tai sitten ns. syntymäänsä säikähtänyttä porukkaa.
No jaa... eipä minua ainakaan ikinä ole syntymääni säikähtäneeksi kutsuttu (tätä en tosin pysty sadan prosentin varmuudella lupaamaan), mutta alkoholisti en ainakaan ole.
Heitäpäs minua vaikka e-maililla ( [email protected] ) mikäli millään muotoa kiinnostaa.
- alistusta2
Olet juuri sopiva kundi todellisen uroksen alistettavaksi.
http://www.koodi.net/tarinat/tekstit/tarina1470.html- jtyty
Homot eivät ymmärrä että heteromies ei tunne mitään kiinnostusta alistumiseen miehelle. Sängyssä alistumisessa on kuitenkin mukana se suhteen romanttinenkin puoli ja heteromiehellä ei ole romanttisia tunteita miehiä kohtaan.
- 2-tapaa
Suhteessa 80 / 20. Olen etupäässä domina mutta olen muutaman kerran tavannut miehen joka saa minussa esiin sub-roolini.
En ole mikään "miesten nielijä" ja domina kokemuksenikin ovat jääneet vähiin.
Useille miehille ei vihjailu tepsi ja monet jotka ymmärtävät, vetäytyvät pelästyneinä.
Kaupallisia master-palveluja on harvassa. Niille jotka ei halua edetä vielä puheesta tekoihin, mutta puhetta aiheesta piisaa, voisi olla helpotusta saatavilla meiltäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M797409Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044640Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn724540Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584120HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen704097Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333619Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613005Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652722Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj391915- 471675