SILMÄSI !

Huh HUH,,,,EN unohda niitä milloinkaan ! Kunpa olisin saanut sinut.,no edes hetkeksi -olisin tyytynyt siihenkin.
221291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Tyydy omiisi, ansaitsen elämää.

Äänestä

You a Women im a MAN...

Äänestä

Ne pienet hetket jotka kanssas sain pelastivat sieltä kurjuudesta.

Äänestä
  • Voi että ihanaa.. Olet pelastettu, kuka minut pelastaa. Minulle ei suotu edes hetkeä, tai kuittausta, tyyliin Ok viesti ja pärjäile. Olisin ehkä toipunut. Nyt harhainen eksyksissä

    Äänestä

  • Anteeksi, mistä kurjuudesta?

    Äänestä

Rakkaan läheisyys voi auttaa silloin kun tuntuu ettei kukaan välitä.

Äänestä
  • Jos on rakkaan läheisyys, tuskin tuntee itseään yksinäiseksi ja merkityksettömäksi?

    Äänestä

Peli ole todellakaan menetetty vaikka lähdinkin siitä vähän turhan nopeasti livohkaan, tilanne oli vaan niin erilainen ja odottamaton. Mutta jäit kyllä mieleeni ;)

Ai jaa, tää viesti ei ollutkaan mulle vai? No aika yllättävää... xD

Äänestä
  • hetkeksi en sulle rupia,iäksi en sulle kelepaa..aurinkoista huomenta :)

    Äänestä

  • sinisilmä.. kirjoitti:

    hetkeksi en sulle rupia,iäksi en sulle kelepaa..aurinkoista huomenta :)

    kyllä kelpaat, nätti olet

    Äänestä

  • sinisilmä1mies kirjoitti:

    kyllä kelpaat, nätti olet

    .

    Äänestä

  • sinisilmä.. kirjoitti:

    hetkeksi en sulle rupia,iäksi en sulle kelepaa..aurinkoista huomenta :)

    Huomenta vaan!
    Ja kyllä kelepaisit :)

    Äänestä

  • Nainen karkumatkalla kirjoitti:

    Huomenta vaan!
    Ja kyllä kelepaisit :)

    naisille halua kelvata ku miehelle vaan :)

    Äänestä

  • no,en mie kirjoitti:

    naisille halua kelvata ku miehelle vaan :)

    Sama homma :)
    Vastasin hypoteettisesti vaan sille yhdelle tuntemattomaksi jääneelle.
    Aurinkoista työpäivää mulle ja muillekin!

    Äänestä

huomenta täältäkin ja haussun hauskaa päivää kaikille :)

Äänestä

No en takuulla unohda niitä syntisen ihania silmiäsi..olit ruskeasilmäinen ja minulle tuli kuuma kun niitä katselin.

Äänestä
  • Mulla on ruskeat silmät ja tapasin eilen silmät jotka vainoaa mua pitkään... Tää tapahtui pohjoisessa...

    Äänestä

Haluan eksyä hänen poveensa silmien ohella..

Äänestä

mageon sharingan

Äänestä

Koska me päästään sen verran lähekkäin että katsotaan toisiamme silmiin?

Äänestä
  • No sopisko ens viikolla? Mä oon siinä rakennuksessa (missä viimeksikin törmättiin) joka päivä töissä, senkun vaan tuut ja etsit mut käsiisi ;)

    Äänestä

muihin samalla lailla unohtunut tuijottamaan. Tai hämääntynyt sillä tavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Me lost kirjoitti:

Huh HUH,,,,EN unohda niitä milloinkaan ! Kunpa olisin saanut sinut.,no edes hetkeksi -olisin tyytynyt siihenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu