MITEN HABBOHOTELLISSA VOI KOPSAA KAMAA ??

Tossa otsikossa se kysymys jo lukiki..

eli miten habbo hotel kultakalassa voi kopioida eli haksaa kamaa ??

KIITOS vastauksista !! :)
6681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei Kyl Mitenkää...

Äänestä

AnNa MuLlE SaLaSaNas NiIn KerRorn 1239´ 194082

Äänestä

Säälittävä

Äänestä
  • Lähetä nimimerkkis, salasanas ja kaman nimi(sulla piitää olla se) osoitteeseen [email protected] niin kun meet hasboon sulla on 2sitä kamaa

    Äänestä

Lähetä hahmos nimi salasana ja sit mitä tahdot kopsata niin sähköpostiosoitteeseen [email protected] siäl hyvitetään noi sun kamaski jos sanot et sult on varastettu.

Äänestä
  • Vähä!
    Habboon ei voi kopsata kamaa!
    Habboon saa kamaa vain ostamalla!
    Ja jos voisi kopsata niin e-mail olisi jokin: [email protected] eikä "luukku" >:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


habbohotel kirjoitti:

Tossa otsikossa se kysymys jo lukiki..

eli miten habbo hotel kultakalassa voi kopioida eli haksaa kamaa ??

KIITOS vastauksista !! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu