Eminemin lapsuudenkoti myynnissä dollarilla.
Luki.
4108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuo dollari on vain lähtöhinta jolla on tarkoitus saada ihmisiä näytöille.
Onkohan tuossa salaojat, putket laitettu milloin,kiinnostaisi tietää myös kalliit huoneet eli mites keittiö ja kylppäri/sauna?
Päämärkänä ei pidä lähteä kaupoille.
Ne on varmaan niin salaiset ojat ettei niitä edes löydy ,niin se on monissa suomalaisissaki kiinteistöissä,1970 ja 1980 luvun taloissa kovin monissa ei ole ja jos on esim:uudemmissakin niin kovin monesti ne tukossa.Saunaa ei kannata edes laitta vanhoihin asuntoihin sisätiloihin talon yhteyteen,ja tuskin tuolla halutaan tai tuohon aikaan edes saunoa.
Eihän niitä kaikenmaailman turhuuksia edes tuolla tarvita,se on suomalaisten höpinöitä joita eu direktiivit aina rankaisevat kaikin mahdollisin keinoin.
Ruotissakin saa mausteet paljon halvemmalla kuin suomesta on täällä hirvee kupla.Ainakin -50% suomalaisissa taloissa jopa 70% ellei peräti 90% paikka paikoin,jossain on selkeästi 95% ilmaa hinnassa.
Detroid on nyt hyvä paikka etsiä uutta elämää. Vaikka tuo onkin lähtöhinta, kaupat toteutuu 1000-40000$ alueesta riippuen. Usein joku pankki myymässä
Ei kukaan maksa 40 kymppiä ei kukaan.
usa:ssa ei mene hyvin ja se tulee heijastumaan koko maailmaan myös suomeen.
Taantuma iskee koko eurooppaan sanokoon kuka tahansa ekonomi mitä tahansa ,mutta näin on tilanne.
Usa taantuu ja europpa menee sen mukana.