Vien veneen talvisäilytykseen niiden halliin
Tykkään Venäläisistä
Bensa Pera
19397
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ei tykkäisi,ovat niin lutusia,varsinkin naispuoliset.
Mieki tykkään venäläisistä naisista, kun osaavat vedättää suomalaisia surkimus ukkoja niin hyvin! Ukot uskovat kaikki mitä naiset lupaavat ja antavat ukoille hyvät kyydit ja osaavat sen jälkeen äijät putsata rahoista, sekä toiset antavat vielä jalkoväliin sellaisen kivan muiston
Siinä mielessä eivät kyllä suominaisista eroa,mutta suominaiset hallitsevat tämän rahan putsaamisen paremmin,venakoille se on melko vierasta.
Itse olin naimisissa venakon kanssa mutta hänen ikävä sukulaisia ja ystäviä kohtaan kävi ylivoimaiseksi,vieläkin ollaan hyviä ystäviä ja senttiäkään hän ei ollut minulta vailla.
Olet kyllä uskomattoman tyhmä.
perusteluita
Nimim. Juuuuu, tuskinpa oli ikävä sukulaisia ja ystäviä, vaan jotainhan se on keksittävä, kun ei ilennyt sanoa asiaa niinkuin se oli.
Eiköhän nainen tajunnut haukanneensa paskaa, kun kanssasi meni naimisiin ja halusi sinusta mahdollisimman kauas, ettet jatkuvasti ahdistele häntä.
Oikein riivaa?!
Venäläisetkin saattaa tykätä siun veneestä, keväällä saatat huomata että vähän liikaakin...
Myö käyvääkii ain talvel siel venee kabiinis juomas venäläiste kans valkkarii ja reenataa tulevaa kesää
Mitä enemmän lukee näitä juttuja sitä paremmilta tyypeiltä venäläiset alkaa vaikuttamaan..
Ja mie vien miu laivan Vallinkoskentielle
Iha vapaasti voit tykätä venäläisistä, se ei ole keneltäkään pois.
Luuletko et suomen itsenäisiä naisia moinen harmittaa, jos joku kaljamahainen ja likainen ukonköriläs ottaa naapurista vaimon.
Voi voi, suuret on luulot itestäs
Mutta anonyyminä voin sen tehdä..Olen kyllä mies parhaasta päästä,en polta en käytä alkoholia ja olen urheillut melkein koko 40v elämäni,olen 185cm ja komea ja kaikin puolin hyvä tyyppi,sellainen rauhallinen viilipytty joka saa kyllä suunsa auki jos on tarvetta..Venäläinen vaimoni tekisi minun puolesta mitä vaan.
En ymmärrä alkuunkaan että mistä tämä joidenkin suomalaisten naisten viha ulkomaalaisia kohtaan juontaa.
Kyllä venäläinen nainen ns. itsenäisen suominaisen voittaa 100-0
Venäläinen tajuaa sentään naisen paikan ja tehtävät eikä muistuta mitään eläintarhan norsua...
Sinä ja sinun postimorsiosi voisitte tajuta pysyä poissa KELAN luukulta.
Venäläisille naisille kelpaa tavallinenkin mies. Suomalaiset ryhikset etsii jotain ihmemiestä mitä ei ole olemassakaan. Sen takia täällä on niin paljon ikisinkkuja. Jotkut sekakäyttäjät saa naista kun niillä on niin jännittävät jutut...
Tottakai sie kelepoot. Eipä ooo häppöset nuo olotkaan siel vennainmaala.
mul o pisneksii niitte kans
Yritättekö te saada sitä epileptistä äpärää tänne muiden elätettäväksi. Se on lastenkodissa jossain hökkelissä Etelä-Venäjällä.