oletko hullu

sanos nyt

minusta olet seinähullu
22347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

mitä sitte ?

Äänestä
  • hyvä että ymmärrät itsekin tilasi

    Äänestä

Itte oot.

Äänestä
  • en tarpeeksi hullu
    ehkä

    Äänestä

sannoo diagnoosia, en oo vähään aikaan päässyt lukemaan kansiotani, mitä kaikkee siellä lukee..
vitsi, siellä olityhmiä asioita..
Joku vuos sitten ei ollu vielä hullu, nyt en ole ihan varma..

Äänestä

Joo, myönnän olevani..hulluna hänestä :)

Äänestä
  • Sama. Hulluna häneen.

    Äänestä

kannaltasi hyvä asia, mutta ikävä tuottaa pettymys. :)

Äänestä

Viestin perusteella taitaa olla porukan nukkumaan menoaika.
On sen verta älytön aloitus ja koko ketju.

Äänestä
  • taustatutkimusta

    Äänestä

No psykiatrinen lääkäri ainakin sanoi että oot fiksu likka, et ole hullu. Sulla on ainoastaan sosiaalisten tilanteiden pelko.

Äänestä
  • usko häntä, koska hän ei tiedä, koska en ole kertonut, mitä kuollakseni pelkäsin ja mistä se pelko tuli ja missä paikoissa se ilmeni ja ei sitä koskaan ole edes minulta kysytty. Enkä olisi vastannut, vaikka olisi kysyttykin.

    Äänestä

En ainakaan ihan normaali ole ;)

Äänestä

sinä kerrot omasta itsestäsi minuna!!!!!!!!
Miksi? Itehän olet täysin hullu, mutta minkä minä sulle mahdan, enkä tosiasiassa haluakkaan, senkun sekoilet lisää.

Äänestä

No en . Oot tainnut olla liika palstalla. Mä olen kokoajan laittanut selkeät tunnisteet ettet luule keneksikään muuksi

Äänestä

Joo kattoluukku on ollut kateissa jo pidemmän aikaa. Oikeestaan oon nykyään vaan nauttinut tästä olosta.
Joskus pelotti, ahdisti, masensi ja hävetti mutta nykyään oon tajunnut että normaalit ihmiset ne vasta kummallisia ovatkin.
Aivan kuin lauma lampaita vailla omaa mieltä tai sielua. Pelon, vihan, kateuden ja muiden negatiivisten tunteiden ohjaamia. Mielummin olen "hullu" ja vapaa.

Äänestä

Olin todella hullu vaan en enää niin pahasti.

Äänestä

katsoin aamulla peiliin ja hullu olen ilman lääkärin diagnoosiakin :)

Äänestä

rakkaus teki hulluksi, varo ettei tartu

Äänestä

Jaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikö vaan kirjoitti:

sanos nyt

minusta olet seinähullu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu