kun olen tullut järkiini saatuani etäisyyttä asioihin. Tästä on hyvä jatkaa entistä aktiivista elämää. :)
Olen onnellinen
3
287
Vastaukset
- Shine7888
Olen onnellinen kun pääsin yhdestä idiootti hobitista eroon, ja onnellinen kun loma alkoi ja siihen kuuluu siiderin juonti ja päivästä nauttiminen:) saa olla vaan ja nauttia:) muut ne töissä katkereina painaa hommia:D khihhkkih työnilon vaan:D ai miten voi päivä alkaa hyvin:)
- minä olen onnellinen
erityisesti siitä, että olen pelannut korttini elämässäni oikein. Minulla on joka asian suhteen puhdas omatunto ja tiedän toimineeni oikein puuttuessani erääseen tapaukseen, josta ilman väliintuloani ei olisi tullut loppua. Olen tyytyväinen tehtyäni tämän, vaikka samalla saatan vaarantaa oman turvallisuuteni, joka ei peloita minua, koska tiedän oikeuden aina voittavan.
- Jesssssssssssssssss
Aivan ihana viikonloppu tulossa monien ystävien kanssa!:))))))) kyllä on onnekas kun saadaan porukka kokoon ja kunnon juhlat pystyyn:) onneksi on ystäviä kuin " joillakin niitä ei ole kun osaavat olla kaksnaamasia ja katkeria kuin meillä menee hyvin:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 724138
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans703839Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa532361Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?492186Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik361945- 491839
- 991636
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?551603- 491599
- 571463