Olen masturboinut päivittäin 8v pojasta asti ja olen nyt 18v. Penikseni on n. 18cm mittainen. Peniksen iho on todella löysä ja kun kiihotun, nahkaa jää vielä runsaasti peniksen kärkeen niin, että koko vehje on täydessä seisonnassa nahkapeitteen alla, ihon vetäminen taakse on vaivalloista. Olen pidättäytynyt runkkaamisesta jo 2 viikon ajan siinä toivossa, että peniksen iho alkaisi palautua entiselleen, mutta siitä ei ole ollut mitään hyötyä... olen vain jatkuvasti kiimassa ja pallini ovat aivan täynnä. Löysän penisnahkani vuoksi en voi pyytää erästä tyttöä seurustelemaan kanssani (josta olen ollut salaa kiinnostunut jo ylä-asteajoista lähtien), koska pelkään tuottavani hänelle pettymyksen =( Onko mitenkään mahdollista jonkinlaisen liikunnan, ruokavalion ja selibaatin avulla pelastamaan mahdollisesti tulevan/tulevat parisuhteet... Pliis auttakaa!!! Heitelkää ideoita ja kertokaa omista kokemuksistanne!!!
Löysä penisnahka (Pliis auttakaa!)
6
2320
Vastaukset
- midnight_shadow
Voihan sitä käydä näyttää lääkärille ja pyytää silt neuvoi? Ite oon tyttö, mut kyl noi lääkärit on nähny kaiken näköstä, eikä se ois yhtää noloo :)
- Toivoton18v
Tarkennan vielä sen verran, että haluaisin tietää onko mahdollista tiukentaa nahkaa ns "luomukeinoilla"
- 17 vee
Toivoton18v kirjoitti:
Tarkennan vielä sen verran, että haluaisin tietää onko mahdollista tiukentaa nahkaa ns "luomukeinoilla"
> Onko mitenkään mahdollista jonkinlaisen liikunnan, ruokavalion ja selibaatin avulla pelastamaan mahdollisesti tulevan/tulevat parisuhteet.. <
Jos oikeasti häpeät pitkää ja väljää esinahkaa niin käyhän lääkärin juttusilla. Sitä voi lyhentää.
Voisi kyllä olla "toivottomalle" aihetta käydä psykologinkin juttusilla koska tuntuu vähän siltä että teet kärpäsestä härkästä. Normaalijärkiset naiset kyllä tietää että esinahkoja on monenlaisia.
> Tarkennan vielä sen verran, että haluaisin tietää onko mahdollista tiukentaa nahkaa ns "luomukeinoilla" <
Ei ole. Mene nyt vain sinne lääkärille.
- esinahka pois :)
Ei tuossa muu auta kuin meno ympärileikkaukseen... Et ole ainoa joka kärsii liian runsaasta esinahasta. Kondomin käyttäminenkin voi olla vaikeaa koska esinahka pyrkii terskan päälle ja kondomi ei sen takia pysy paikoillaan tarpeeksi napakasti.
- Miten on
On olemassa eripituisia esinahkoja pitkiä ja lyhyitä.Ei pitkäkään esinaha pitäisi tuottaa vaikeuksia jos vain voi vetää nahan terskan yli. Kirjoituksestasi sain sen ajatuksen, että esinahkasi on liian kireä eli olet laiminlyönyt murrosikäisen esinahan venyytyksen. Mutta vielä voit 18 v iässäkin toki venyyttää esinahkasi. aloita jo tänään. Tee monta kerta sitä päivittäin. Voit venyttää sitä suihkussa tai laittamalla öljyä terskan päälle ja venyyttää joka kerta aina vähän lisää aina siihen asti, että esinahkasi menee terskan yli. Hiljaa hyvää tulee joten älä revi nahkaasi. Runkkaus on yksi hyvä keino venyyttää esinahkaa, joten tee sitä vain usein.ON hyvin tärkeää terskan pesun kannalta, että esinahan saa vedettyä terskan yli. Onko terskasi isoa vain pientä kokoa? Pieni terska on toki parempi näissä asioissa, mutta iso taas seksissä.. Kerro oletko harrastanut venyyttämistä.
- Homo
mä laukesin :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t665802Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset304725Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo1243730Enää viisi yötä Sannan kirjaan
Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut63562Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel633530Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti683409Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L1002764SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral842630IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k232552Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi892010