Sosiopaatti on ylisosiaalinen. Way to go Aleks!!!
Aleksin yleistieto.
Napalmi Esa
8135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Yhtä lailla voi olla ylpeä ettei 19v. tunne sanaa sosiopaatti.
Ei kaikkea pahaa tartte tietää, ei se oo yleissivistystä.
Häilyvä raja mikä on yleissivistystä. Aleksin olisi parempi olla käyttämättä tuota sanaa jos ei tiedä merkitystä. Aika noloa mennä sanomaan jollekin pirteälle ulospäinsuuntautuneelle ihmisellä totisin mielin, että sä olet sosiopaatti.
Yleissivistystä on jokatapuksessa tietää kolmion kulmien summa, mutta kun ei gay-finland eikä missi tiedä tätä, niin on se aika noloa.
Eihän tuollaisia asioita muista ellei juuri ole koulun penkiltä päässyt. Yleistietoa on muistaa kertotaulu ja vaikkapa, se että mikä ylipäätään on kolmio.
Tolle väelle on tutumpi kolmiodraaman juttupalkkioiden summa.
Aleksin yleistieto on 0. Se tuskin tietää muusta kuin homoudesta.
JOria haukkuu kokoajan, vitu ääliö, Jorihan on talon fiksuin tapaus.
ääää
Ei pahuudet maailmasta poistu sillä ettei bimboimmat niistäkään mitään tiedä eikä tajua..
Tosi ällöttävä toi Aleks. Taloon tullessaan esiiintyi kilttinä hymypoikana. Muuttunut täysin. Ei jaksanut esittää loppuun saakka. Istuu nyt toistuvasti suu norsun veellä. Jorin jatkuva arvostelu ärsyttää. Yrittää peesata Nikoa, mutta väärällä ilkeällä tavalla. Yrittää kerjätä vastakaikua Nikolta katseellaan ilkeille ajatuksilleen. Riitelee ja arvostelee muita kännipäissään. Esittää kaikki tietävää mahtipontevine ulkomaan "kielisutkauksineen". Tarkoituksena loukata muita talon asukkaita mahdollisimman ilkeästi. Ällö pentu!! Mukavaa huomata että Niko on aikuistunut ja osoittanut ettei ähde Aleksin pahantahtoiselle linjalle. Olen alkanut tykkäämään Nikosta. Toivottavasti, tämän todettuani Niko ei tee nyt jotain täysin tyhmää.