Valdoxan ja paniikkihäiriö

Onko kellään kokemusta kyseistä lääkkeestä apua paniikkihäiriöön? Itselläni kun Cipralex ei toimi.
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei näytä mulla toimivan ainakaan vielä olen syönyt lääkettä 4 viikkoa.Pahoja paniikkikohtauksia on edelleen pahempia kuin vuosiin todella rajuja.Pelkään kaikkea mahdollista.

Äänestä

Mulla kyseinen lääke aiheutti paniikkikohtauksia.

Pääsin eroon aniikista kohtaamalla pelot.

Vie aikaa ja voimia, mutta toimii.

Lääkkeet ei toimi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


papapyy kirjoitti:

Onko kellään kokemusta kyseistä lääkkeestä apua paniikkihäiriöön? Itselläni kun Cipralex ei toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu