Iso Pipo

2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pipo PÄÄSSÄ pakkasella on OK, mut muuten sen pitäminen on pyllerön reijästä! Rullalaudat on pennuille ja YLÄ aseteikänen räpeltää mielummin omaa nakkiaan kuvitella olevansa kuolun kiihkeimmän muijan kanssa.

BB = samaa skeidaa kun aina, joten turhaan lukee juttua.

Äänestä

pp-nico sentään on melkein LKV.

Lasnamäen Kamoissa siis.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hiikjjjj kirjoitti:

Rullalaudalla asuntonäyttöön.

http://www.seiska.fi/Big-Brother-juorut/Nain-Esko-Eerikainen-kommentoi-BB-talon-asukkaita/1019549

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu