hiiri tökkii

Mistä johtuu,että langaton hiiri rupesi yhtäkkiä tökkimään,paterit vaihdettu?
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Annoin kyllä langattoman hiiren tyttären harmiksi, mutta pariston vaihdon jälkeen täytyy etsiä uusi koodi tai joku osoite? Jos kursori on liian nopea, sitä voi säätää ohjauspaneeli/hiiri/ja sieltä jotain... Pärjäilkää!

Äänestä

Kokeile kanava/yhteyspainiketta.Oliks niissä pattereissa virtaa...Hanki akut ja laturi.Parin latauskerran jälkeen ovat maksaneet ittensä takasin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äitihiiri kirjoitti:

Mistä johtuu,että langaton hiiri rupesi yhtäkkiä tökkimään,paterit vaihdettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu