UUSI LUKKOLIIKE IISALMESSA

http://www.lukkoset.fi/?Lukkoset_Oy

ON MUUTEN HALVEMPAA KUIN KILPAILIJALLA.
61831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aika törkeää mainostamista

Äänestä

Tänään kävin tuolla Lukkoset liikkeellä asioimassa. Täytyy sanoa että kympin arvoista palvelua! Ei tullut sitä tunnetta että nyt minua rahastetaan.

Äänestä

No eihän tuo oo montaa vuotta ollutkaan. Hei, iisalmessa on muuten mäkkäri!!

Äänestä

Vanhaan tuttuun Iisalmelaisen luotetaan ja hommat hoituu.

Äänestä
  • Kyllä ainakin meidän firma ja perhe on saanut parhaimman ja asiantuntevimman palvelun lukitusasioissa nimenomaan Savon Murtosuojauksesta. Tosi ammattilaisia.

    Äänestä

Äälö toimintaa täällä "Uudessa" lukkoliikkeessä. Kun ei pärjätä muuten kilpailussa niin turvaudutaan tehtaaseen. Käräytetään kilpailija asiakkaan palvelimiseta. Säällittävää touhua. Kytätään kilpailijaa, ollaan sitten täydellisiä, Ei meidän yritys tule avamaan kyseisen liikkeen ovea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VEMPELE 1 kirjoitti:

http://www.lukkoset.fi/?Lukkoset_Oy

ON MUUTEN HALVEMPAA KUIN KILPAILIJALLA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu