Jämerältä avaimet-käteen toimitus..huh huh..

No nythän se Jämerällä floppas! Avaimet-käteen toimitukset tyyliin "eilen" perustetun yhtiön kautta! Eikö Jämerällä ole mitään vastuullista toimintaa!
6436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jes jes. Hyvä hyvä. Juuri näin. Apinoille luu kurkkuun. Mahtava huomio. Mahtava huomio. Go go go. Lisää lisää. Tätä tätä!,!!,!

Äänestä

Kannattaa pyytää pankkitakaus Omaantaloon Yhtiöiltä.

Äänestä
  • Eiköhän se ole heidän ihan lainmukainen pakko antaa pyytämättäkin.

    Äänestä

Huomennako se yhtiö sitten pitäisikin vasta perustaa?

Äänestä
  • Jämerän yhteistyökumppanit ovat olleet lyhytaikaisia. Katsotaan koska tämä viritys kaatuu.

    Äänestä

  • Joo, eiku yritys voi alkaa toimimaan vasta kun se on ollut pöytälaatikossa muutaman vuoden. Eikait sitä nyt yrityksiä perusteta että heti töihin alettaisiin. Hölmöähän se olisi...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


myrkynlykkäs kirjoitti:

No nythän se Jämerällä floppas! Avaimet-käteen toimitukset tyyliin "eilen" perustetun yhtiön kautta! Eikö Jämerällä ole mitään vastuullista toimintaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu