Kuutamolla tapahtuma 18.10.

Mitähän ohjelmaa kylässä on "Kuutamolla" iltana? Kannattaako lähteä kierrokselle?
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kannata lähteä mihinkään vouhotuksiin. Ohjelmaa tulee telkkarista yllin kyllin.

Äänestä

kannattaa. joka kerta ollut kivasti porukkaa liikkeellä aika kivasti. mukava se on syyshämärässä kuleksia pitkin katuja ja tavata tuttuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lokakuu 2013 kirjoitti:

Mitähän ohjelmaa kylässä on "Kuutamolla" iltana? Kannattaako lähteä kierrokselle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu