Jos autismi ja dementia lisääntyvät, syynä voi olla se, että meitä saastutetaan jatkuvasti lentokoneista ruiskutettavilla myrkyillä, mm alumiinilla, jonka on todettu aiheuttavan alzheimerin tautia.
https://www.youtube.com/watch?v=fCohucT7FmQ
Oliko tämä alunperin yritys viilentää ilmastoa, kuten väitetään, vai onko tarkoituksena ollut tietoisesti tuhota ihmiskunta? Siihen suuntaan joka tapauksessa olemme menossa. Eläimet kuolevat. Kasvit kuolevat. Miten paljon alumiinia, bariumia, strontiumia ja muita myrkkyjä on meidän metsämarjoissammekin?
Lähettäkää tätä linkkiä niille, jotka haluavat elää ja ovat kykeneviä tekemään jotain - vaikka sitten vain kertomaan asiasta edelleen. Ihmeen harvat tietävät tästä asiasta, vaikka myrkkyvanoja piirretään pitkin poikin taivasta joka puolella maailmaa, päivittäin.
Alumiinia levitetään päällemme
dfgdfgfhfd
3
163
Vastaukset
- ;)))))
foliohattutäti
- paranoijavalitet.totta
Foliohattuilu on vanhanaikainen termi, koska jo USAn arvostetuissa medioissa on todettu: folihatut olivat sittenkin oikeassa, linkitys ei toimi minulla, mutta katso Washington Postin artikkeli Editorial, Obama and dictatorship ja uutiskanavien kooste fema camps 2013 (YouTube) . Itse huomasin asian varsin viime tipassa, mutta en sitten ole ainoa.
- avoiva
Jep .näin on
Jenkeissä se on jo järjestelmällistä,suomessa en ole vielä havainnut "kestovanoja"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1903554Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii572217Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3762210- 432072
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321491Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251- 541213
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4601202Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1211063- 591004