Eli otsikko kertookin jo.
Kertokaas noloi juttui!
:--DD
10426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
http://adf.ly/Jnlqv
Noh kerran ruosissa hotellissa olin kuulemma nikkunut ilman mitään yksin huoneessa ja siivijat olivat tulleet ja ihan rauhassa siivoilleet ja naureskelleet stondiksellex):P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:Dlol
Eli olit nukkunut ja nähnyt unta, että sulla seisoi ja siivoojat tulivat huoneeseen :DD
Ja sitten heräsit ja sulla oli kova kusihätä :DD
No siis oltii lätkä jenginkaa riikas oon tyttö ja ne oli poikii sitte jouduin huoneesee kahen pojankaa sit sovittii että meen nukkuu sinne ylä sänkyy ja sitte mäs anon että meen suihkuu sitte menin suihkuu ja sitte ku tuun sielt pyyhe päältä nii ne ottelee kuvii ja kaivelee mun laukkuu mä on sillee mitä teteette ja pyyhe tipahti no ne jätkät sai siitä stondiks sen ja se oli niin noloo mun osalt ku mä vaa tipautan pyyhkeen ja sitte ku mentii nukkumaa nii mä kuulema puhuin unissaa jostai mohveleista ja vaahto sammuttimesta
Mohveleista ja vaahtosammuttimista?! XDD
No älä se mohvelit on se lasten ohjelma xdxd !
Lähettiin poikaystävän kanssa meille kaatosadetta pakoon, mulle tuli ihan sairaan kylmä kun vaatteet oli märät. Poikaystävä jäi mun huoneeseen oottaan kun menin suihkuun. Tulin sit takas sieltä ja poikaystävä oli sit siin huonees boksereis kun se oli laittanu vaatteitaa kuivuu tuolin päälle.
No en tiiä, tilanne tuntu kovin kiihottavalt siin vaihees ja mä vaan heitin sen pyyhkeen menee, poikaystäväl nous stondis ja menin istuun sängynlaidalle sen sylii ja pussailtiin sit siinä.
Isi päätti jotenki sit siinä vaiheessa pamahtaa paikalle, mä säikähdin niin saatanasti että putosin poikaystävän sylistä alasti lattialle. Iskä katto vaan nopeesti hämmentyneenä ja tokas jotain tyyliin "mä sanoin äidille että sä tarviit ehkäisypillereitä." ja lähti meneen.
Ei siinä ettei toi ois riittäny, mä jatkoin poikaystävän nuolemista lattialla niin iskä tuli siihen uudestaan "mä unohdin, niin meillä ois ruoka valmiina"
Poikaystävän nimi? Albert Einstein
Ihan Veeti vaan :)